Rampage Pulsar vs Gamepower Medusa

aliunvx

Hectopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Dell G15 5515 Ryzen 5 5600H RTX 3050
Hangisini önerirsiniz? Rahatlık, ses kasma, ses kalitesi vs. olarak.

Philips SHP8000/10 şu an 175 TL Philips SHP8000/10 KulakÜstü Hi-fi Kulaklık - Siyah Fiyatı

Mikrofonlu istenirse: Philips SHL3075BL/00 şu an 144 TL Philips SHL3075BL/00 Mikrofonlu Kulaküstü Kulaklık Fiyatı

Özetle ikisi yerine bunlara yönelirim.

250 TL civarına indirimlerde Kingston HyperX Cloud Stinger Core almak mümkün. Corsair HS50 indirimde 340 TL. Plantronics RIG 505 LAVA PC/MAC ise 220 TL'ye düşmüş. Logitech H390 desen 250 Tl. Yani seçenek çok. Özellikle indirim döneminde.

Son düzenleme:
Hocam her konuda bu kulaklığı öneriyorlar güzel bir kulaklık sanırım kullanan varsa yazabilir mi ?
Bende epeydir sessiz sedasız takipteyim ve sıklıkla bu kulaklığı ya da Rig 400 öneriyorlar hangisi daha iyidir bilmiyorum fiyatları yakın bana Rig 400 daha hoş geldi. Aynı zamanda HS50 modeli de güzel görünüyor buraları takipteyim karar verdiğimde bende alacağım. Başta bende bu kulaklıkları 7.1 olsun diye düşünüyordum ses kasmak için önemli diye ama gerçekten tavsiye edilmiyor. Ali Bey'de bunları önerince daha da soğudum. Umarım güzel bir model bulabilirsiniz..

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı