Rampage R36 Drop sinir bozucu tıs sesi

Cloud II'nin ses kalitesinden iyi dediğin için seninle konuşmayı kesiyorum. Daha fazla lafa gerek yok. Bizim ülkede kim hangi ürünü kullanıyorsa en iyisi odur zaten sende haklısın.

Sony kulaklık önerende ben değilim. İyi bak kim önermiş görürsün.
Cloud II'nin ses kalitesinden iyi dediğin için seninle konuşmayı kesiyorum. Daha fazla lafa gerek yok. Bizim ülkede kim hangi ürünü kullanıyorsa en iyisi odur zaten sende haklısın.

Sony kulaklık önerende ben değilim. İyi bak kim önermiş görürsün.
Kulaklığın modelini kullanıyorum diyen ve parasını sonuna kadar hak ediyor diyen sen değilmisin? Sana diyorum ki iki ürünü de kullandım. Elimden o kadar marka ürün geçti ve aralarındaki fiyat farkına değmediğini söylüyorum sana. Anlamak mı istemiyorsun bilmiyorum ki. Marka takıntım olmadığını belirtiyorum sana. İki ürünü kullan kardeşim ondan sonra oturalım konuşalım klavye başına geçip tamam mı seninle.

Kulaklığın modelini kullanıyorum diyen ve parasını sonuna kadar hak ediyor diyen sen değilmisin? Sana diyorum ki iki ürünü de kullandım. Elimden o kadar marka ürün geçti ve aralarındaki fiyat farkına değmediğini söylüyorum sana. Anlamak mı istemiyorsun bilmiyorum ki. Marka takıntım olmadığını belirtiyorum sana. İki ürünü kullan kardeşim ondan sonra oturalım konuşalım klavye başına geçip tamam mı seninle.
Tamam dostum tamam. Hadi iyi sabahlar sana.

Kulaklığın modelini kullanıyorum diyen ve parasını sonuna kadar hak ediyor diyen sen değil misin? Sana diyorum ki iki ürünü de kullandım. Elimden o kadar marka ürün geçti ve aralarındaki fiyat farkına değmediğini söylüyorum sana. Anlamak mı istemiyorsun bilmiyorum ki. Marka takıntım olmadığını belirtiyorum sana. İki ürünü kullan kardeşim ondan sonra oturalım konuşalım klavye başına geçip tamam mı seninle.

Bak şu an ekipmanlarımda Corsair'de var Rampage'de SteelSeries'de var. Kasam da Rampage ve illallah ettim 2 kez garantiye gitti 1 kez daha gitsin diye bekliyorum. Sonra iade alacağım. Mouse olarak Rampage kullanıyorum eyvallah 90 TL verdik 90 TL için iyi mouse. Fakat gelip de bana burada SteelSeries'in Mouse'u ile Rampage mouse arasında ki fiyat farkına değmeyeceğini söyleme. Bütçen yoktur alamazsın bak bende alamamışım. Ama gelip de seninki gibi saçma bir argümanı savunmuyorum.

Hocam çöp değil zaten. Rampage Drop Plus o fiyata alınabilecek iyi bir kulaklık fakat konu sahibi arkadaşın dedikleri çok saçma. Bu markayı HyperX,Steelseries ile karşılaştırmak kadar saçma birşey yok. Birde üstüne daha kaliteli demesi yok mu... Sizin yazınızı yaklaşık 1 saat önce okudum ve çok beğendim. Kesinlikle haklısınız ama insanlar bunu anlamıyor işte. Yoksa Rampage, Gamepower yada JamesDonkey çöp değil. 179 TL'ye arkadaşa kulaklık alacaktık gittik James Donkey aldık. Çocuğun beklentisi belli. O fiyata alınabilecek en iyi kulaklık oydu çünkü ama gidipte HyperX'ten iyi demez yani. Ondan bahsediyorum..

Hala kendinle çelişiyorsun. Ben Cloud II diyorum sen Cooler Master, Logitech 350-400 bandı diyorsun. Neyse daha fazla uzatmayacağım..

Bu arada bahsettiğin modellerde ses kartı yok. Kullandığın Drop modelinde ses kartı var. Aradaki ses yüksekliği farkı bu yüzden. O 350-400 TL bandındaki kulaklıkları adam gibi bir anakarta yada ses kartına bağla elindeki kulaklığı tokatlar. Bilmem anlatabildim mi? Gidipte giriş seviyesi anakartın ses yongasından o performansı alamazsın zaten.
Kardeşim kutusunun içinden çıkmıyor demi ses kartı. Ben gidip bide 150 200 tl ye ses kartı almam gerekecek ki aynı ses düzeyini ve kalitesini versin ve 7.1 desteklesin. Seni marka takıntını bırakmaya davet ediyorum. Eğer derdimi anlatamadıysam yaz numaranı arayım seni öyle konuşalım. Yazmak zor geliyor, kendimi anlatamıyorum.

Hocam çöp değil zaten. Rampage drop Plus o fiyata alınabilecek iyi bir kulaklık fakat konu sahibi arkadaşın dedikleri çok saçma. Bu markayı HyperX, SteelSeries ile karşılaştırmak kadar saçma bir şey yok. Bir de üstüne daha kaliteli demesi yok mu? Sizin yazınızı yaklaşık 1 saat önce okudum ve çok beğendim. Kesinlikle haklısınız ama insanlar bunu anlamıyor işte. Yoksa Rampage, Gamepower ya da jamesdonkey çöp değil. 179 TL'ye arkadaşa kulaklık alacaktık gittik James Donkey aldık. Çocuğun beklentisi belli. O fiyata alınabilecek en iyi kulaklık oydu çünkü ama gidipte HyperX'ten iyi demez yani. Ondan bahsediyorum.

Hocam çöp ya eğer o an alacak gücün yoksa bekle kardeşim 2-3 ay sonra al. Geç al ama düzgün al. Burada hiçbirimiz baba parası yiyen zenginler değiliz. Herkesin bir gücü bütçesi var. Ben ekipmanlarımı para birikterek aldım. Harçlıktan çıkarta çıkarta oldu. Kimse bana o fiyata alınacak en iyisi demesin değil hocam değil. Alıcaksın 2-3 ay sonra gelip aynı şekilde buraya konu açıçaksın. Hani en iyiydi o fiyata. Ne kadar ekmek o kadar köfte hocam kimse gelip aksini savunmasın.

Kardeşim kutusunun içinden çıkmıyor demi ses kartı. Ben gidip bide 150 200 tl ye ses kartı almam gerekecek ki aynı ses düzeyini ve kalitesini versin ve 7.1 desteklesin. Seni marka takıntını bırakmaya davet ediyorum. Eğer derdimi anlatamadıysam yaz numaranı arayım seni öyle konuşalım. Yazmak zor geliyor, kendimi anlatamıyorum.
Israrla anlamamışsın. Anlatamama problemi değil de anlamama problemi var sizde. Bence uykunuz var ayık kafayla daha iyi anlarsınız.

Kardeşim kutusunun içinden çıkmıyor değil mi ses kartı. Ben gidip bir de 150 200 TL'ye ses kartı almam gerekecek ki aynı ses düzeyini ve kalitesini versin ve 7.1 desteklesin. Seni marka takıntını bırakmaya davet ediyorum. Eğer derdimi anlatamadıysam yaz numaranı arayım seni öyle konuşalım. Yazmak zor geliyor, kendimi anlatamıyorum.

Şu anki anakartların hepsinde doğru düzgün bir ses kartı var. Fi tarihinden kalmış bir PC kullanmıyorsanız o kulaklıklarla düzgün bir ses alırsınız.

Ahahahh hocam sizce kendim denemediğim kulaklıkları yazar mıyım buraya. Arkadaşlarımın birisine Cooler Master CH321 diğerine ise Thermaltake H200 aldırttım. İkisini de denedim ve malzeme, sürücü kalitesi bakımından çok daha profesyoneller bu işte. Rampage gibi markalar Çin'de merdiven altında Rampage, Gamepower gibi markalara aynı kulaklığı yapan adamlardan kullaklığı alır. Sonra üstüne logoyu basar geçer. Sonra sende gelir burada Danimarka'da veya ABD'de tasarlanmış kulaklıklardan daha iyi olduğunu söylersin kusura bakmayın ama hadi paşam yoluna.
Herşeyin iyisini yapan Amerika ürünlerinin çoğunu kendi ülkesinde üretmiyor bile. Bak kardeşim garantili kaliteli ürün alıyorsun ve üzerinde made in china yazmıyor made in p.r.c yazıyor. Yani üstün körü yapılmış bişey değil. Senin giydiğin orjinal nıke da made in usa yazıyormu. Boş yapıyorsunuz.
Israrla anlamamışsın. Anlatamama problemi değil de anlamama problemi var sizde. Bence uykunuz var ayık kafayla daha iyi anlarsınız.
Sen son 3 seferdir giriyordun kardeş.

Her şeyin iyisini yapan Amerika ürünlerinin çoğunu kendi ülkesinde üretmiyor bile. Bak kardeşim garantili kaliteli ürün alıyorsun ve üzerinde made in china yazmıyor made in p.r.c yazıyor. Yani üstün körü yapılmış bir şey değil. Senin giydiğin orijinal Nike'da made in usa yazıyor mu? Boş yapıyorsunuz.

Ben ürettiğini söylemedim tasarladığını söyledim. Üretim bambaşka tasarı bambaşka Apple kullanıyorsanız çevirin bakın bakalım nerede tasarlanmış ama nerede üretilmiş. Biraz zeka ya tek istediğim bu.

Hocam çöp ya eğer o an alacak gücün yoksa bekle kardeşim 2-3 ay sonra al. Geç al ama düzgün al. Burada hiçbirimiz baba parası yiyen zenginler değiliz. Herkesin bir gücü bütçesi var. Ben ekipmanlarımı para birikterek aldım. Harçlıktan çıkarta çıkarta oldu. Kimse bana o fiyata alınacak en iyisi demesin değil hocam değil. Alıcaksın 2-3 ay sonra gelip aynı şekilde buraya konu açıçaksın. Hani en iyiydi o fiyata. Ne kadar ekmek o kadar köfte hocam kimse gelip aksini savunmasın.
Hocam çocuk onu göze alarak aldı zaten. 179 TL'ye 50mm sürücülü, USB bağlantılı bir kulaklık yoktu başka. En yakın kaliteli model Corsair HS35'ti oda 359 TL'di. Yoksa gönül isterki HS35 alalım fakat o anlık o bütçe yoktu ve acil alınması gerekiyordu. Bekleyemezdi. Özellikle uzaktan eğitim için mikrofon lazımdı bu yüzden biraz acele oldu fakat 179 TL için güzel bir kulaklık olduğunu düşünüyorum. Kaliteli değil. Malzemesi iyi değil. Üstüne logo basılıp gönderilmiş evet fakat bütçe bu olunca böyle oluyor. Dediğiniz gibi ne kadar ekmek o kadar köfte. 2 aydır falan kullanıyor şuanlık bir sorun yok umarım da sorun yaşamaz bakalım. Elde para varsa kesinlikle kaliteli markalar alınmalı.

Geri
Yukarı