Rampage R36 drop

Emirhan Demirel

Hectopat
Yer
Türkiye / Ankara
Daha fazla  
Merhabalar internetten Rampage R36 Drop alıcağım fakat bir sorum var.
Burada 240 TL , Burada ise 260 TL emin olamadım hangisinden alcağıma bilgili arkadaşlar yardım edebilir mi? Bir de kulaklığı kafama taktığımda sesini vs. beğenmezsen iade oluyor mu ? Paketine faturasına vs. fazar gelmezse?

Satıcılar farklı. Bu yüzden fiyat fark ediyor. Nasıl aynı ürün farklı mağazalarda farklı fiyattaysa bu da onun gibi. İkisinden de alabiliyorsunuz. Satıcılar güvenilir mi bilmiyorum sadece olayı açıkladım bu firmalardan alışveriş yapan varsa yardımcı olabilir.

Bu kulaklığı yakınında bir teknoloji mağazası varsa önce deneyip sonra alabilirsiniz. Iade konusunu bilmiyorum ama işi sağlama almakta fayda var.

Ben o kulaklığı aldım ve kullandım. USB ses kartıyla kullanacaksan ve kulakların benimki gibi keskinse biraz rahatsız olabilirsin. JACK girişleriyle kullanacaksan sorunu yok. Driver'ı kurduğunda mikrofon ayarlarını yapmaya dikkat et yoksa masaüstündeki bütün sesleri (evet windowsun sesleri dahil youtube da açtığın videolar vs.) hepsini karşı tarafa iletebiliyor.
Ben rampage r36 drop modelini almak istiyorum fakat telefonda kullanacagim icin 7.1 ozelligi
calisirmi yani pubg de ses kasabilirmiyim?
Kulaklık telefonda da çalışıyor. Ses kalitesi iyi. 7.1 telefonda çalışmaz. Zaten mithrain dahil iyi yayıncılar 7.1'i sanal olarak kullanmayı tavsiye etmiyor.

Ben o kulaklığı aldım ve kullandım. USB ses kartıyla kullanacaksan ve kulakların benimki gibi keskinse biraz rahatsız olabilirsin. JACK girişleriyle kullanacaksan sorunu yok. Driver'ı kurduğunda mikrofon ayarlarını yapmaya dikkat et yoksa masaüstündeki bütün sesleri (evet windowsun sesleri dahil youtube da açtığın videolar vs.) hepsini karşı tarafa iletebiliyor.

Kulaklık telefonda da çalışıyor. Ses kalitesi iyi. 7.1 telefonda çalışmaz. Zaten mithrain dahil iyi yayıncılar 7.1'i sanal olarak kullanmayı tavsiye etmiyor.
Hocam bu ürün sorunlu mikrofonu söktüğüm halde kulaklıkta çalan ses karşıya gidiyor. Aldığıma pişman oldum. Sizde de durum aynı mı?

Hocam bu ürün sorunlu mikrofonu söktüğüm halde kulaklıkta çalan ses karşıya gidiyor. Aldığıma pişman oldum. Sizde de durum aynı mı?
O sorunun çözümü driver üzerinden mic boostu 0'a çekerek düzeliyor. Tabi bunu yapınca mikrofonun aldığı seste biraz azalma oluyor. Deneyin işe yarayabilir. Ben USB'den kullanamadığım için (belirttiğim sorunlardan dolayı) iade ettim.

O sorunun çözümü driver üzerinden mic boostu 0'a çekerek düzeliyor. Tabi bunu yapınca mikrofonun aldığı seste biraz azalma oluyor. Deneyin işe yarayabilir. Ben USB'den kullanamadığım için (belirttiğim sorunlardan dolayı) iade ettim.
Mikrofonu çıkarttığım halde kulaklıkta'ki sesi alıyor. Ürün donanımsal olarak sorunlu herhalde. Nereden almıştınız bende iade etmeyi düşünüyorum. Moralim bozuldu kabul ederler mi acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı