Rampage RM-19 nasıldır?

Jewinnege

Centipat
Yer
KAYSERİ
Daha fazla  
Meslek
ÖĞRENCİ
Merhaba kulaklık almaya karar verdim ve bunun için bir konu oluşturdum konuda yorum olarak ise Rampage RM-19 kulaklığının önerisini aldım sizce bu kulaklık alınır mı fiyatı: 150 TL yoksa bunun yerine başka bir kulaklık mı almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba kulaklık almaya karar verdim ve bunun için bir konu oluşturdum konuda yorum olarak ise Rampage RM-19 kulaklığının önerisini aldım sizce bu kulaklık alınır mı fiyatı: 150 TL yoksa bunun yerine başka bir kulaklık mı almalıyım?
Rampage sn r7 mesh plus 7.1 bakabilirsin
O kulaklıkta iyi gözüküyor detaylı araştırabilirsin videolardan fln

Rampage'in kaliteli olduğunu söyleyemem fakat 150 TL bütçe için pek de bir seçenek yok açıkçası. Eğer 250 liranız varsa bunu alabilirsiniz: Sharkoon B1 Stereo Gaming Kulaklık Siyah | En Ucuzu Akakçe
Rampage iyi bence ben memnunum uzun süredir
Yalnız unutmaki sn r7 mesh plusun bası ses kasması ve ses sızıntı önleyicisi var

Son düzenleme:
Rampage Lunatic var şu an elimde. Oldukça memnunum aldığım performanstan. Tabii 110 TL verip gerçek bir 7.1 beklemiyordum bu yüzden beklentilerimi karşıladı. Müzik olarak bass performansı iyiydi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı