Rampage RM-H66 Guard alınır mı?

Gerçekten rahatsız etmiyorsa neden 175 lira harcama gereğinde bulunuyorsun ki kablo yüzünden? :D
Kablosuz mouse kullanmaktan iyidir. Hiç kullanmadım, hiç de kullanmayacağım. Ayrıca tek sebep kablo tutması da değil görüntüsü ve kulaklık standı olarak da alıyorum. Bu mouse'u değiştirecek olursam Glorious alırım zaten. Neden Logitech alayım ki

Kablosuz mouse kullanmaktan iyidir. Hiç kullanmadım, hiç de kullanmayacağım. Ayrıca tek sebep kablo tutması da değil görüntüsü ve kulaklık standı olarak da alıyorum. Bu mouse'u değiştirecek olursam Glorious alırım zaten. Neden Logitech alayım ki
Allah başka dert vermesin kardeşim. Devam. Senin problemini biz çözemeyiz. Sen zaten karar verip burda pohpohlanmak için mesaj yazmışsın. Hero sensörün ne olduğunu bilmediğin açıkça belli.

Allah başka dert vermesin kardeşim. Devam. Senin problemini biz çözemeyiz. Sen zaten karar verip burda pohpohlanmak için mesaj yazmışsın. Hero sensörün ne olduğunu bilmediğin açıkça belli.
Ne alaka? Ben size burada gelip ürün alınır mı diyorum siz saçma sapan mouse satın bu mouse alın diyorsunuz. Ben burada mouse önerisi istemiyorum. Logitech'i övmek istiyorsanız gidin başka bir konuda övün burada işiniz ne? Alakasız bir mesaj yazıyorsunuz ben ona rağmen size cevap verip alacak olsam Logitech almam diyorum ve fikrimi belirtiyorum siz ise pohpohlanmak için mesaj yazmışsınız diyorsunuz. Ayrıca Hero sensörün ne olduğu da gram umurumda değil.

Kendine gelecek yorumları veya eleştirileri kaldıramayacaksan buraya "Sizce alınır mı?" yazmayacaksın.
Siz bana eleştiri mi yapıyorsunuz? 😄 Stand alınır mı diye açtığım konuya ''alma mouse'unu sat logitech kablosuz mouse al'' diyorsunuz. Sizden mouse önerisi isteyen yok ki? Bu bir eleştiri mi cidden güldüm. Bir de pohpohlanmak için yazmışsın falan diyorsun hakaret edercesine. Dalga geçer gibi stand konusunun altına Logitech mouse önerisi yapıyorsunuz. Sizin Logitech mouse önermeniz için açmadım konuyu. Gidip başka bir yerde övebilirsiniz markanızı.

Yeni çıkan Razer ve Logitech kablosuz ürünlerin tepki ve iletim hızında kablodan bir farkı yok.
Daha önce Razer kullandım zaten. Shape'leri hoşuma gitmiyor. Aynı şekilde Logitech de öyle. Zowie EC2-B şeklindeki mouseları kullanabiliyorum. Zaten bu yüzden eğer değiştirecek olursam Glorious alırım dedim. Aynı şekillere sahipler çünkü. Ha varsa eğer boyut olarak da küçük olan ve şekli bu şekilde olan mouse, önerin dursun kenarda. Aldığım zaman herkes Zowie kullanıp övüyordu elime oturuyor diye ben de direk aldım. Yine de e-sporcularının kablolu kullanan daha fazla değil mi? Üstelik iletim hızında fark olsun olmasın, rahat edemiyorum demek ki veya hoşlanmıyorum belki de. En doğal hakkımdı hatırladığım kadarıyla. 😄

Daha önce Razer kullandım zaten. Shape'leri hoşuma gitmiyor. Aynı şekilde Logitech de öyle. Zowie EC2-B şeklindeki mouseları kullanabiliyorum. Zaten bu yüzden eğer değiştirecek olursam Glorious alırım dedim. Aynı şekillere sahipler çünkü. Ha varsa eğer boyut olarak da küçük olan ve şekli bu şekilde olan mouse, önerin dursun kenarda. Yine de e-sporcularının kablolu kullanan daha fazla değil mi? Üstelik fark olsun olmasın, rahat edemiyorum demek ki veya hoşlanmıyorum belki de. En doğal hakkımdı hatırladığım kadarıyla. 😄
Evet ama büyük bir çoğunluğu Logitech'e doğru hareket etmekte, normalde bende kablolunun daha iyi olduğu düşüncesindeyim ama Logitech ve Razer'ın yaptığı teknoloji kesin olarak 1 MS hatta 1 MS'nin altında bir teslim hızı sunuyor, eğer çok param varsa düşünmem alırım.

Evet ama büyük bir çoğunluğu Logitech'e doğru hareket etmekte, normalde bende kablolunun daha iyi olduğu düşüncesindeyim ama Logitech ve Razer'ın yaptığı teknoloji kesin olarak 1 MS hatta 1 MS'nin altında bir teslim hızı sunuyor, eğer çok param varsa düşünmem alırım.
Biliyorum anladım. Ama dediğim gibi elime büyük geliyor ve istediğim gibi kavrayamıyorum çoğu mouse'u. Eğer dediğim özelliklere sahip mouse önerecekseniz neden olmasın.

Biliyorum anladım. Ama dediğim gibi elime büyük geliyor ve istediğim gibi kavrayamıyorum çoğu Mouse'u. Eğer dediğim özelliklere sahip mouse önerecekseniz neden olmasın.

Hocam ben FPS oyunları oynamayı sevdiğim için G PRO tarzında Mouse'lar elime oturuyor, tüm tarzlarda bu teknolojiyi aktif olarak kullanan Mouse'lar olsa çok güzel olacak ama daha tam anlamıyla yaygın değil.

Geri
Yukarı