Rampage RM-K1 Alınır Mı?

Bende SN-RW1 ve Asus ROG Strix DSP 7.1 de var. (Asus'u satsam 3 tane SN-RW1 alıyorum).
İkisini bile kıyaslayacak olursam kesinlikle SN-RW1 daha önde bariz şekilde.
Tavsiye ediyorum dediğiniz ürünü gönül rahatlığıyla alın.

Terletici,rahatsız edici en basitinden örnek Sn-rw 6 raptor almıştım çok önceden cızırtı mükemmel aldıktan 2 saat sonra bozuldu. :)
Ben burda senden daha fazla rampage kullanmışımdır.:)
Victoria Louise'nin dediği gibi bedava rampage verseler almam.
Terletici diyosunda kardesim terletmeyen kulaklık yok dünyada klimali kulaklık varmı ? Sn rw6 raptor bende kullandim bu arada ama aynı sorunu yaşamadım. 2 saat icerisinde bozulduysa sorun senden kaynaklı kusura bakma. Ama bazi urunler kotu kabul ettim ben zaten her urunune kotu diyemezsiniz ama ben ondan bahsediyorum mesela rm k5 ve rm k7 kötü önermem 6 7 ay icerisinde bozuluyor veya bi sıkıntı çıkıyor ama konu basligina bakarsaniz rm k1 pulsar hakkinda konuşuyoruz bu kulaklikta simdilik sorun yok

Konuları bul bölümünden açtığın konuya kulaklığın bozulunca tekrar gel. Rampage'ye kaliteli, al al diye ısrar eden arkadaşlara atarız. Asus Rog Strix 7.1 az kalmış Rampage'nin rakibi olarak. Rakibi bence Arctis Pro + GameDac olmalı. Hatta onu bile sollar da maalesef. Plantronics gibi köklü, kendini kanıtlamış bir marka bu fiyat bandında var iken Rampage'ye en iyisi diyen birini görünce kusura bakma ama gülesi geliyor insanın.

@SıtkıOnur Attığın yorumlar gram umrumda değil. Bakmadım bile kim ne yorum atmış diye, her konunun altında nasıl olsa önerenler oluyor, onlara artık söz anlatmaya bile çalışmıyorum okuyup. Fikirlerimi belirtir çıkar giderim konudan. Bu sınıf ürünlerin kaliteli olduğunu zannedenlere laf anlatmak zaman kaybından başka bir şey değil.

Terletici diyosunda kardesim terletmeyen kulaklık yok dünyada klimali kulaklık varmı ? Sn rw6 raptor bende kullandim bu arada ama aynı sorunu yaşamadım. 2 saat icerisinde bozulduysa sorun senden kaynaklı kusura bakma. Ama bazi urunler kotu kabul ettim ben zaten her urunune kotu diyemezsiniz ama ben ondan bahsediyorum mesela rm k5 ve rm k7 kötü önermem 6 7 ay icerisinde bozuluyor veya bi sıkıntı çıkıyor ama konu basligina bakarsaniz rm k1 pulsar hakkinda konuşuyoruz bu kulaklikta simdilik sorun yok
Doğrudur fakat bu kulaklıktada olabilir ben her ürününe demem örnek olarak ben Rm-33 falcon-x kullandım baya kullanışlıydı şöyle söyliyeyim ben şuan logitech g231 kullanıyom ve terleme yok. :)

Bende SN-RW1 ve Asus ROG Strix DSP 7.1 de var. (Asus'u satsam 3 tane SN-RW1 alıyorum).
İkisini bile kıyaslayacak olursam kesinlikle SN-RW1 daha önde bariz şekilde.
Tavsiye ediyorum dediğiniz ürünü gönül rahatlığıyla alın.

Bende de SN-RW1'in birebir aynısı olan Çin'den aldığım Somic G941 var. Çok memnunum. Sadece yazılımsal eksikleri var. Eminim ki bir çok 500 TL'lik kulaklığı tokatlar.

Ama bakıyorsun hayatında doğru dürüst kulaklık kullanmamış teknoloji profesörü ergenler kafadan marka kötüleme yarışına girmiş. İlginç.

Bende de SN-RW1'in birebir aynısı olan Çin'den aldığım Somic G941 var. Çok memnunum. Sadece yazılımsal eksikleri var. Eminim ki bir çok 500 TL'lik kulaklığı tokatlar.

Ama bakıyorsun hayatında doğru dürüst kulaklık kullanmamış teknoloji profesörü ergenler kafadan marka kötüleme yarışına girmiş. İlginç.
Bu kadar tezat bir yorum görmedim hayatımda, markanın birebir aynısı ürünlerinin farklı markalarca satıldığını söylüyorsunuz ki fason üretim ve logo basma demek oluyor bu, buna rağmen ürünlerin yüksek seviye kulaklıklardan daha iyi olduğunu da söyleyebiliyorsunuz. İlginç gerçekten. Fiyatı da düşük olsa neyse, üstüne 50-100 ekleyip düzgün şeyler alınabilecekken bunlara yönelmek akıl kârı değil.

üstüne 50-100 ekleyip
İşte onu herkes hemen yapamıyor, bu ürünlerin alınma mantığı da burada devreye giriyor. O 50-100 dediğin para kimilerinin aylık harçlığı. Ona bakarsan Samsung A30 ve A50 arasında 300 lira fark var ama insanlar o kadar özellik farkına rağmen A30'u alıyorlar. Neden? Durumları ona elveriyor. Şimdi sen 170-200 liralık kulaklığı alacak kişiye gidip de 100 lira daha ekle diyemezsin, adamın durumunu da bilemezsin. Şu an kullandığım KB-R33 klavyeyi alabilmek için 2 klavye sattım, üstüne 3 ay para biriktirdim. Pişman mıyım? Kesinlikle hayır. Çünkü verdiğim paraya değdi. Logitech alsam daha iyi olur muydu? Kesinlikle, ama o kadar param yok.
ürünlerin yüksek seviye kulaklıklardan daha iyi olduğunu da söyleyebiliyorsunuz
Herkes için kendi kullandığı ürün en iyisidir. Öznel bir yorumla Everest'in Razer'ı tokatladığını söylemek gayet doğal bir durum.

İşte onu herkes hemen yapamıyor, bu ürünlerin alınma mantığı da burada devreye giriyor. O 50-100 dediğin para kimilerinin aylık harçlığı. Ona bakarsan Samsung A30 ve A50 arasında 300 lira fark var ama insanlar o kadar özellik farkına rağmen A30'u alıyorlar. Neden? Durumları ona elveriyor. Şimdi sen 170-200 liralık kulaklığı alacak kişiye gidip de 100 lira daha ekle diyemezsin, adamın durumunu da bilemezsin. Şu an kullandığım KB-R33 klavyeyi alabilmek için 2 klavye sattım, üstüne 3 ay para biriktirdim. Pişman mıyım? Kesinlikle hayır. Çünkü verdiğim paraya değdi. Logitech alsam daha iyi olur muydu? Kesinlikle, ama o kadar param yok.

Herkes için kendi kullandığı ürün en iyisidir. Öznel bir yorumla Everest'in Razer'ı tokatladığını söylemek gayet doğal bir durum.
Ben kendim Gamepower Warlock kullanıyorum, Gamepower furyası ilk çıktığında almıştım. İyi değil, değiştireceğim; kendi kullandığım ürün olmasına rağmen. Gigabyte K83 bakıyorum mesela, 200 liraya Cherry MX anahtarlı bir klavye, aynı zamanda saygın bir marka. Arasında dağlar yok, 150 verebiliyorsam 200 de veririm. 50-100 lira gerçekten çok değil, demek istediğim 150 lira civarı parayı böyle ürünlere harcamak yerine ya ucuz bir şey alın, ya da biriktirip daha iyisini alın. Çünkü 50 liraya alacağın kulaklıkla 150 liraya alacağın kulaklık aynı olacak, ikisi de kalitesiz malzeme ve bileşenlerden oluşuyor, o durumdaysan 50 lira olanı al diyorum. ASUS Cerberus kulaklığımı indirimden 100 liraya almıştım, paraya sıkışık birisi site site dolaşıp indirim kovalar, yine düzgün bir ürün bulur diye düşünüyorum. Everest, Snopy, Frisby gibi kaliteden nasibini almamış marka bozuntularının piyasadan silinmesi gerekiyor.

Dosya Ekleri

• cerb.png
    cerb.png
    5,5 KB · Görüntüleme: 87
Bu kadar tezat bir yorum görmedim hayatımda, markanın birebir aynısı ürünlerinin farklı markalarca satıldığını söylüyorsunuz ki fason üretim ve logo basma demek oluyor bu, buna rağmen ürünlerin yüksek seviye kulaklıklardan daha iyi olduğunu da söyleyebiliyorsunuz. İlginç gerçekten. Fiyatı da düşük olsa neyse, üstüne 50-100 ekleyip düzgün şeyler alınabilecekken bunlara yönelmek akıl kârı değil.

Aliexpress'ten 148 TL'ye aldığım kulaklığın arkadaşımın 500 TL'ye aldığı kulaklıkla kapışabileceğini söylüyorum evet. Basma logo da olsa kalitesi budur. Bunu da bu kulaklığı kullananlar belirtiyor yorumda. Sizin kullanmadığınız bir kulaklığı kötülemeye çalışmanız asıl akıl karı değil, ilginç hatta.

Geri
Yukarı