Rampage RM-K1 nasıldır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ses falan kötü mü aga?
Kötü kardeşim, evet kötü. Daha kaç kere açıklama yapmak zorundalar?
Tronsmart Sono öneririz.
Siz Rampage ile sorun yasamissiniz butun ürünlerini kotuluyorsunuz.
Hocam, forumdaki hiç kimse (siz gibiler hariç) Rampage önermez, önersek bile Fury X öneririz. 2 ürün hariç hepsi kötü. Lütfen bağnazlık yapmayın. Neyi anlamak istemiyorsunuz?

Tronsmart Sono öneririz.

Hocam, forumdaki hiç kimse (siz gibiler hariç) Rampage önermez, önersek bile Fury X öneririz. 2 ürün hariç hepsi kötü. Lütfen bağnazlık yapmayın. Neyi anlamak istemiyorsunuz?

Arkadaş ürün 250 TL
Tronsmart Sono öneririz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bakabilirsiniz incelemesi yapılmış daha önce işin üstadları tarafından

Arkadaş ürünün neresi kötü tam olarak 250 TL para veriyorsunuz 500 TL performans istiyorsunuz adam yazmış sesi yüksek olsun diye 115 dB Tronsmart daha iyi bu adam sesi yüksek olsun diyor bu adam tronmart alırsa tatmin olmayacak ayrıca pulsar modeli gayet iyi ses kasma konusunda iyi ses konusunda Tronsmart iyi ben alıcı olsam bende onu alırdım bu adam istiyor ki kulaklık düğün salanu gibi olsun basları vursun vursun dursun yüksek sesle müzik dinlemek istiyorum diyor bende diyorum ki bununla hem ses kasarsın hem müzik dinlersin malzemesi kaliteli belki de kötüdür bana öyle denk geldi kuzenimin de sansı varmıs ona da öyle denk geldi bana temiz ürün dek geldi 1 yıldır ilk günki gibi kozmetiği daha iyileri var ama kötü değil bu ürün 250 TL ne beklenebilir başka fiyat performasn belki de kötüdür bize temiz denk geldi
Hocam, saygısızlık etmek istemem. Bakın kaç kişi yazdık, ileride sorun çıkartır diye.
Rampage, 2. sınıf markadır. Ayrıca kimsenin 250 TL kulaklıktan olağanüstü performans beklediği yok. Sadece o fiyat bandındaki en iyi seçenek Tronsmart. Siz çok memnunsanız aldırın, ne de olsa en iyi bilen sizsiniz. Özür dileriz hocam, gerçekleri dediğimiz için.
Adam aldığı ürünün kötülenmesini istemiyor çünkü kazıklandığını bilmek istemiyor. Boşuna uğraşmayın.
Hocam, elim ayağım titredi resmen.

Arkadaş ürün 250 TL

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Tek işi reklam yapmak olan, sistemlerinde sorunlu parçalar kullanıp utanmadan pazarlayan adamlara üstad mı diyorsunuz?

Arkadaş ürün 250 TL

Sponsorlu yaptıklarını hâlâ farkında değil misin? Nedense her Youtuber bu videoları çekiyor. Sürekli "Rampage, Gamepower, James Donkey" gibi markalar tanıtıyorlar. Sponsorlu. Zaten onlarda biliyor kalitesiz olduğunu. Çin'de logo basılmış ürünler bunlar.

Sponsorlu yaptıklarını hâlâ farkında değil misin? Nedense her Youtuber bu videoları çekiyor. Sürekli "Rampage, Gamepower, James Donkey" gibi markalar tanıtıyorlar. Sponsorlu. Zaten onlarda biliyor kalitesiz olduğunu. Çin'de logo basılmış ürünler bunlar.
Hocam, anlamak istemiyor. Buna da para verip, forumda bizi öv demişler kesin

Hocam, saygısızlık etmek istemem. Bakın kaç kişi yazdık, ileride sorun çıkartır diye.
Rampage, 2. sınıf markadır. Ayrıca kimsenin 250 TL kulaklıktan olağanüstü performans beklediği yok. Sadece o fiyat bandındaki en iyi seçenek Tronsmart. Siz çok memnunsanız aldırın, ne de olsa en iyi bilen sizsiniz. Özür dileriz hocam, gerçekleri dediğimiz için.

Hocam, elim ayağım titredi resmen.

Hocam sizin onerdiğiniz ürün daha iyi bilseydim bende onu alirdim ama burada adam en iyisi hangisi demiyor sesi yuksek olsun diyor sesi yuksek ve rahat, daha iyileri var ama ürün kotu degil alinabilir diyorum ses kasma konusunda gideri var malzeme doku hissiyati alinabilir, daha iyileri var sizin onerdiğiniz FPS urunu ses kasma olarak kat kat daha iyi ama bu arkadas yuksek ses istiyor bende sadece alınabilir o kadar kotu bir ürün degil diyorum.
Rampage babamin oglu degil urunleri kotu olabilir.

Hocam, anlamak istemiyor. Buna da para verip, forumda bizi öv demişler kesin.

Benim aldigim ürün kalitesiz cikmadi. 1 yil oldu hala ayni belki de ben bilmiyorum. Kalitesiz olduğunu bana boyle denk geldi. İlk defa kulaklık kullanmıyorum sonuçta. Bakin belirtiyorum. Alacak olsam ben de sizin onerdiginizi tercih ederim.

Hocam sizin onerdiiniz urun daha iyi bilseydim bende onu alirdim ama burda adam en iyisi hangisi demiyor sesi yuksek olsun diyor sesi yuksek ve rahat, daha iyileri var ama urun kotu degil alinabilir diyorum ses kasma konusunda gideri var malzeme doku hissiyati alinabilir ,daha iyileri var sizin onerdiiniz fps urunu ses kasma olarak kat kat daha iyi ama bu arkadas yuksek ses istiyor bende sadece alınabilir okadar kotu bir urun degil diyorum.
rampage babamin olgu degil urunleri kotu olabilir
Bakın, saygıdeğer arkadaşım rampageden selam bile alınmaz. Rampage yerine iyi bir marka olsa zaten al deriz. Rampagein ürünleri fason maldır. Arkadaş sıkıntı yaşamasın istiyoruz sadece.
Benim aldigim urun kalitesiz cikmadi 1 yil oldu hala ayni belkide ben bilimiyorum kalitesiz olduğunu bana boyle denk geldi ilk defa kulaklik kullanmıyorum sonuçta bakin belirtiyorum alicak olsam bende sizin onerdiginizi tercih ederim
Hocam, kusura bakmayın ama kulaklıktan anlamıyorsunuz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı