Rampage RM-K1 Pulsar alınır mı?

Sentoki

Hectopat
Daha fazla  
Benim için mikrofonu ve rahat olması önemli, alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınmaz kullandım ve aşırı berbat çok ağır 1 saat sonra kafanda ağrı yapıyor çok terletiyor ses kasmaya gelir isek sanal 7.1 3D ses ve EQ açmaz isen ses kasabilirsin aynı kulaklığı yaklaşık 1 yıl kullandım kabloları çok dolanıyor kabloyu gerdiriyim derken kablo koptu dayanıksız bir defa düşürdümmü içindeki hoparlörler kırılıyor alma paranı çöpe atma.

Alınmaz kullandım ve aşırı berbat çok ağır 1 saat sonra kafanda ağrı yapıyor çok terletiyor ses kasmaya gelir isek sanal 7.1 3D ses ve EQ açmaz isen ses kasabilirsin aynı kulaklığı yaklaşık 1 yıl kullandım kabloları çok dolanıyor kabloyu gerdiriyim derken kablo koptu dayanıksız bir defa düşürdümmü içindeki hoparlörler kırılıyor alma paranı çöpe atma.
Ayni kulaklığı 1 yildir ben de kullanıyorum 1 saat degil 10 saat bile kullansam agri yapmiyor veya sıkmıyor. Malzeme kalitesi orta ama kotu bi kulaklik degil alınabilir

Ayni kulaklığı 1 yıldır ben de kullanıyorum 1 saat degil 10 saat bile kullansam agri yapmiyor veya sıkmıyor. Malzeme kalitesi orta ama kotu bir kulaklık degil alınabilir

Nasıl yapmyor? Ben kullandım ve çıkardığımda başımdan sanki bir yük inmiş gibiydi aldığım ilk zamanlarda çok iyiydi kulaklık aa dedim bu parasını hak ediyor ama bir süre sonra eski performansı kalmadı yanında verilen özellikler sadece kulaklıkta fazla özellik varmış gibi gösterip alıcının dikkatini çekmek için ben senin yerinde olsam biraz daha biriktir Rampage gibi no name markalar kullanmazdım

Alınmaz arkadaşımda var tavsiye etmiyorum Rampage'den uzak dur.

Önerdiğin kulaklık var mı?

Önerdiğin kulaklık var mı?

Geri
Yukarı