Rampage RM-K3 cashe vs. Gametech strong Pro vs. Gametech tory Pro

Bütçe
220

Furkan GRFN

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Diyarbakır
Dostlarım, şu 3 kulaklık arasından birini almayı planlıyorum. Sizin öneriniz hangisi?

Üçüde kötü hocam Sanal 7.1 Streo'dan kötü ses kalitesi verir bütçenizi söyleyin ona göre güzel bir şeyler önerelim.

7.1 özelliklerini kullanmayacağım 'stereo' '7.1 sanal'dan daha iyi biliyorum. Bütçem 220 en fazla.

Dostum belirtmeyi unuttum sadece usb girişli olması gerek anakartım jak girişi tanımıyor.

Hayır ne üst ne arka taraf tanımıyor. Fakat hdmi'dan monitörün hoparlörünü tanıyor.
Anakartım da ya kronik bir sorun yada yazılımsal bir hata anlamış değilim çünkü bu sorunla karşılaşan insanlar çok.
Hocam bütçenize ve bilgisayarınıza uyumlu olucak bu kulaklık var.

Hocam bütçenize ve bilgisayarınıza uyumlu olucak bu kulaklık var.
İncelemelerine bakiyim reis.

Hocam ilkini sık gittiğim bir İnternet kafede kullanmıştım ses kalitesi fena sayılmaz, tizler baslar falan. Özellikle ses kasmada çok iyiydi ancak çok uzun süreli kullanımda kulağınızın kenarları ağırabiliyor, ağrıtmayan kulaklık var mıdır bilmem ben görmedim. Ama ses kalitesi ve mikrofon kalitesi gayet güzel gelmişti bana. Fiyatına göre gayet iyi gibi bence. Ama diğer ikisini kullanmadım. Neden bilmem ama ikincisi; saati iki liralık olan merdiven altı İnternet kafe kokusu verdi bana. Ama diğer ikisini hiç deneyimleyemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı