Rampage RM-K5 noble 7.1 alınır mı?

O fiyatta eli yüzü düzgün bir ''7.1'' kulaklık bulamazsınız, bu tarz ürünler hem kısa sürede bozulur veya yıpranır. Hem de sağlık sorunu yaşatabilir, size önerim bütçenizi 240 TL'ye çıkarıp Bloody G528C almanız. Eğer alamam derseniz bu kulaklığı öneririm.
Hatta bir arkadaşımız da incelemesini yapmıştı, bence fiyatına göre kötü değil.
7.1 gerçek değil, sanal.

Aslında para biriktirip daha iyi bir ürüne yönelmelisin, eğer acilen alacaksan James Donkey 710'u tercih edenler daha fazla. Pedleri daha rahat diyorlar.
Ses sorunu var bu kulaklığın, iyi bir araştırma ile görebilirsiniz. Asla önermiyorum.

7.1 gerçek değil, sanal.

Bu da sanal fakat daha iyi.

@Motionless IN White 🥳

Sağ ol.
O fiyatta eli yüzü düzgün bir "7.1" kulaklık bulamazsınız, bu tarz ürünler hem kısa sürede bozulur veya yıpranır. Hem de sağlık sorunu yaşatabilir, size önerim bütçenizi 240 TL'ye çıkarıp Bloody G528C almanız. Eğer alamam derseniz bu kulaklığı öneririm.
Hatta bir arkadaşımız da incelemesini yapmıştı, bence fiyatına göre kötü değil.

Ses sorunu var bu kulaklığın, iyi bir araştırma ile görebilirsiniz. Asla önermiyorum.

Yani şimdi çıkabşileceğim maksimum bütçe benim 220 ve ben YouTube'ye video çekeçeğim için mikrofonu kaliteli bir şey lazım aslında bende Trust 20378 bir süre ses aldıktan sonra almıyor başka önerin var mı?

Sağ ol.

Yani şimdi çıkabşileceğim maksimum bütçe benim 220 ve ben YouTube'ye video çekeçeğim için mikrofonu kaliteli bir şey lazım aslında bende Trust 20378 bir süre ses aldıktan sonra almıyor başka önerin var mı?

G528C al hocam üstüne para ekle ne yapıp ne edip al Rampage alırsanız ömrü bana göre 6 ay sonra derileri soyulur, mikrofonu cızırdar her şey olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı