Rampage RM-K5 oyuncu kulaklığı mikrofon ayarı

cglr

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, başlıkta belirtmiş olduğum kulaklığı aldım fakat kafama takılan bazı yerler var. Mikrofon ayarları kısmına gittiğimde düzeyler sekmesinde birçok kulaklığın mikrofonunda bulunan desibel ayarı bölümü bunda yok sadece ses ayarı bölümü var. Bu durum bu kulaklığı alan herkeste mi var yoksa bir yerlerde bir sıkıntı mı var? İkinci sorum ise şimdi desibel bölümü olmadığı için ses ayarını %100'e getiriyorum bu sefer de mikrofonda hafif bir uğultu var, sesi aşağı çekiyorum bu sefer de uğultu gidiyor ama mikrofonun sesi azalıyor haliyle. Tam olarak ne işe yaradığını bilmesem de AGC diye bir seçenek var onu devre dışı bıraktığımda uğultu gidiyor ama bu sefer de ses yine bir tık azalıyor. Yani hem ses kalitesi yüksek hem de uğultu olmadan en iyi mikrofon ayarını nasıl yakalayabilirim ya da en iyi mikrofon ayarı sizce hangisi ne yapmalıyım, bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı