Rampage RMK-1 Pulsar kulaklıktan çok ses geliyor

Bilgisayarıma format attım. Format attıktan sonra kulaklığımın sesi çok fazla çıkmaya başladı. Tıpkı hoparlör gibi çıkıyor sesi, Valorant'ta ses kasmaya girdim 7.1 ayarlarımı yaptım fakat ses çok fazla çıktığı için hem net anlaşılmıyor hem de rahatsız ediyor. Sorunu çözemedim. Ne yapmam gerekiyor ayar olarak? Ses çok fazla olduğu için seste pek kasılmıyor başına gelen veya çözümü bilenler varsa aramızda yardımlarından çok mutlu olurum teşekkürler.

Kulaklık modeli: Rampage rmk-1 pulsar.

Gariptirki ben Windows 8'den 10'a geçtiğimde bendeki drop Plus'ın seside artıyor ben üzerinden kısıp kullanıyorum.

Gariptirki ben Windows 8'den 10'a geçtiğimde bendeki drop Plus'ın seside artıyor ben üzerinden kısıp kullanıyorum.
evet, çok garip kulaklıkta artık kronik bir durum mudur bir fikrim yok fakat formattan önce sesi gayet yerindeydi şimdi hoparlör gibi diğer odalara kadar sesi gidiyor ve ne yaptıysam bir türlü çözemedim hala da çözemiyorum mantık dışı bir durum üzüyor beni artık bu rampage

İndirmeye başladım sanırım hız sınırlaması var 27 KB sabit iniyor.

64 Bit kullanıyordunuz değil mi? Realtek sitesinin sunucusu yavaş, beklemeniz lazım. Aygıt Yöneticisi'nde Realtek yazıyordu değil mi, emin misiniz? Yanlış sürücüyü indirmeyelim.

2.PNG

yazıyor hocam 64 bit kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı