Rampage RMP-600 bulunan sistem açıkken elektrik giderse ne olur?

Haklısınız hocam kusura bakmayın. Çok üzüldüm akşam akşam. Aman hocam barışalım yatamam ben gece.
Bunlar hassas konular. İnsanlar ne zorluklarla para biriktirip alıyor sistemleri. Böyle tedirginlikler duyabiliyorlar. Arkadaş bir de özellikle belirtmiş. Yine de inatla saçma sapan videolar atıyorsunuz. Böyle hassas konular, bu tür şakaların yeri değil.
Garanti olacak sorunları karşılar herhalde.
Kullanıcı hatası deyip geçebilirler.

Bunlar hassas konular. İnsanlar ne zorluklarla para biriktirip alıyor sistemleri. Böyle tedirginlikler duyabiliyorlar. Arkadaş bir de özellikle belirtmiş. Böyle hassas konularda bu tür şakalar hoş değil.

Kullanıcı hatası deyip geçebilirler.

THH'ye gitsem sorun yaşarsam sonuç muhtemel olarak ne olur?

Bu arada stres testinden sonra kesin olarak PSU patlamaz değil mi?

Garanti olacak sorunları karşılar herhalde. Ah Vatan ah!
O tür durumlarda çok güvenmeyin derim. Sizin gibi seviyesi belli bir güç kaynağı ile 1 sene geçirdim. Sayısız defa elektrik gitti ama sorun yaratmadı. He bu tür kullanımlarda şans faktörü devreye giriyor. İş şansa kalmasın diye daha iyi güç kaynakları öneriyoruz.

O tür durumlarda çok güvenmeyin derim. Sizin gibi seviyesi belli bir güç kaynağı ile 1 sene geçirdim. Sayısız defa elektrik gitti ama sorun yaratmadı. He bu tür kullanımlarda şans faktörü devreye giriyor. İş şansa kalmasın diye daha iyi güç kaynakları öneriyoruz.
Kulaklık alacağım ama PSU mu değiştirmem gerekiyor? Vatan garanti olayında iyi diye biliyorum.

Bütçem var ama uzun süredir kulaklık için para biriktiriyorum:(

@James Z. Hetfield
Şahsen sistemin güvende olmasını, kulaklığa tercih ederim. Orada seçenek size kalıyor.

Ben de korkuyorum ama babam garantisi var bir şey olursa servise göndeririz diyor.
@MisakiTaro Siz ne dersiniz?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı