Rampage RMS-G8 müzik dinlerken cızırtı geliyor

ı love you

Hectopat
Daha önce hiç olmamıştı. Müzik biliyordum bass sondaydı. Telefonda çok uzakta değildi ama yakında da değildi. Üstteki paneldeki Bluetooth ışığı mavi iken birden kapandı sonra müzik koptu. Üstte kısım yine ısınmıştı. O yüzden olabilir mi? Veya kablolarda mı bir sıkıntı vardır? Yardım edebilir misiniz?

15997504029648799794707123675768-jpg.663511

En sağdaki kısımda ışık.

Aynı hoparlör bende de var fakat bende hiç üst kısım ısınmamıştı. Bende yüksek ses ve full bass kullanıyorum. Bazı şarkılarda bende de küçük hoparlörden cızırtı geliyor. Garantisi varsa götürmeni tavsiye ederim. Bende sorun artarsa götürmeyi düşünüyorum. Bluetooth ise anlık kopmuş olabilir bazen menzil bile olsa kopuyor başka cihazlarda. Fakat ısınma normal değil bence.

Aynı hoparlör bende de var fakat bende hiç üst kısım ısınmamıştı. Bende yüksek ses ve full bass kullanıyorum. Bazı şarkılarda bende de küçük hoparlörden cızırtı geliyor. Garantisi varsa götürmeni tavsiye ederim. Bende sorun artarsa götürmeyi düşünüyorum. Bluetooth ise anlık kopmuş olabilir bazen menzil bile olsa kopuyor başka cihazlarda. Fakat ısınma normal değil bence.
Ya ısınma dediğim üst kısmı kaplayan bir ısınma değil. Kusura bakmayın geç cevap verdim. Üstteki panelin plastik tuşları ısınıyor. Ben cızırtıyı o kopma olduğunda oluşuyor demek istedim. Isınma da el yakacak bir şey değil. Parmağımla dokunduğuma sıcaklık hissettiriyor.
Peki sizde de bassın içindeki bazı kablolar gözüküyor mu? Bluetooth kopmaları da öyle kopma değil. Sanki arkadan ben sistemi kapatmışım gibi oluyor. Üstteki ışık direk sönüyor. Sanki ben aleti fişten çekmişim gibi ancak ışıklar yanıyor. Acaba taktığım yerdeki elektrik ile alakalı olabilir mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı