Rampage SG-R218 her oyunla uyumlu mudur?

GhostRider10

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Eski gamepadım FIFA 22 de çalışmıyor veya Forza Horizon 4 gibi oyunlarda. FIFA 21, Pes 21 de vs. çalışıyordu neden bu oyunlarda çalışmadı anlamadım. Asıl noktaya gelecek olursak ben bir gamepad buldum, çok hoşuma gitti. Bu gamepad her oyuna uyar mı acaba? FIFA 22, Forza Horizon 4 gibi? Ek olarak bunun gibi ucuz fiyatlı bildiğiniz kaliteli, kullandığınız gamepadler varsa link atabilir misiniz? Bu üründe x gibi tuşlar yok farklı şekilde ondan dolayı biraz düşünmek istiyorum link vs olursa.

Merhaba. Eski gamepadım FIFA 22 de çalışmıyor veya Forza Horizon 4 gibi oyunlarda. FIFA 21, PES 21 de vs. çalışıyordu neden bu oyunlarda çalışmadı anlamadım. Asıl noktaya gelecek olursak ben bir gamepad buldum, çok hoşuma gitti. Bu gamepad her oyuna uyar mı acaba? FIFA 22, Forza Horizon 4 gibi? Ek olarak bunun gibi ucuz fiyatlı bildiğiniz kaliteli, kullandığınız gamepadler varsa link atabilir misiniz? Bu üründe X gibi tuşlar yok farklı şekilde ondan dolayı biraz düşünmek istiyorum link vs olursa.

Bundan daha eski Snopy marka bir gamepadim var emlatör denen bir şey eksikmiş o kurulursa her oyunu destekliyor benimki FIFA 22'ye sonradan eklenebilir. FH4 için ise emulatör dediğim olay eksiktir. Nasıl kurulacağını bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı