Rampage shake Aura Sync ile kontrol edilir mi?

Maalesef kontrol edemezsin. Fixed yani sabit Rainbow efektli RGB fanlar ile satılmakta.

Kendin aldığın fanları ARGB kontrolcüsüne bağlayarak ana kartından kontrol edebilirsin ama.

RGB ile ARGB arasında fark var. Ayrıca sitesinde Fixed RGB diyor. Yani programlanabilir bir RGB değil. Sadece sabit Rainbow özellikli. Büyük ihtimalle RGB'ler için de ayrı bir bağlantı kablosu yoktur fanlarda. Gücü fanlara gelen elektrikten çekiyordur.. Eğer fixed olmasaydı ana kartındaki 12v RGB girişine bir şekilde bağlayıp kontrole debilirdin.

RGB ile ARGB arasında fark var. Ayrıca sitesinde Fixed RGB diyor. Yani programlanabilir bir RGB değil. Sadece sabit Rainbow özellikli. Büyük ihtimalle RGB'ler için de ayrı bir bağlantı kablosu yoktur fanlarda. Gücü fanlara gelen elektrikten çekiyordur.. Eğer fixed olmasaydı ana kartındaki 12v RGB girişine bir şekilde bağlayıp kontrole debilirdin.
Nerede rainbow yaziyor?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220812_130636_com.huawei.browser.jpg
    Screenshot_20220812_130636_com.huawei.browser.jpg
    66,7 KB · Görüntüleme: 20
1660299681311.png

Burada Sabit Rainbow ibaresi olduğu için o şekilde bir yanıt verdim. Biraz yanıltıcı bir ibare bence. Kasanın Youtube'!da videolarına baktığımda kasanın ğzerindeki butonla kontrol edilebiliyor ama kontrolcü nasıl bir model onu bilmek gerek. Her kontrolcü ana karta bağlanamayabiliyor maalesef. Hadi direkt fanları ana karta bağla bir şekilde desem, fanların RGB bağlantı kafaları da büyük ihtimalle uyumlu olduğu kontrolcüye göre farklı bir kafa tipidir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam nerden biliyorsun bu kadar diyecek olursan çok uğraştım ARGB fanlarla. Yani Aura Sync ile ilgili deneyimlemelerim bu şekilde. Tüm fanlarım ARGB 5V ve hem kasamdaki kontrolcü hem de her fanın kendi 5v bağlantı kafaları ana kartım ile uyumlu.

20220507_223336.jpg

Eki Görüntüle 1483076

Burada sabit Rainbow ibaresi olduğu için o şekilde bir yanıt verdim. Biraz yanıltıcı bir ibare bence. Kasanın YouTube'!da videolarına baktığımda kasanın ğzerindeki butonla kontrol edilebiliyor ama kontrolcü nasıl bir model onu bilmek gerek. Her kontrolcü anakarta bağlanamayabiliyor maalesef. Hadi direkt fanları anakarta bağla bir şekilde desem, fanların RGB bağlantı kafaları da büyük ihtimalle uyumlu olduğu kontrolcüye göre farklı bir kafa tipidir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam nereden biliyorsun bu kadar diyecek olursan çok uğraştım ARGB fanlarla. Yani Aura Sync ile ilgili deneyimlemelerim bu şekilde. Tüm fanlarım ARGB 5V ve hem kasamdaki kontrolcü hem de her fanın kendi 5V bağlantı kafaları ana kartım ile uyumlu.

Eki Görüntüle 1483086

Spec Delta RGB alip ön kapağini mesh yaptirmak en mantiklisi sanirim...

GT 301 neden düşünmüyorsun? Ben çok memnunum açıkçası hem malzeme kalitesi hem de Mash yapısı. Ön fanların hepsi ARGB ve aynı şekilde ARGB kontrolcüsü de ana karta bağlanıp Aura Sync ile kontrol edilebiliyor. Hatta 3 giriş de boşta kalıyor kontrolcüde.

Kulaklık askısı özelliği de çok hoş.

12.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı