Rampage SN-RW77 nasıldır?

Blackfox07

Hectopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Merhabalar,
Kardeşim için canlı ders ve oyunlarda kullanması için bir kulaklık almayı düşünüyorum.
İnternette gezinirken bu ürün karşıma çıktı. 7.1 diyor ama bu fiyata nasıl 7.1 oluyor onu tam anlamadım.

Acaba bu kulaklık oyun ve canlı ders için yeterli olur mu? Kullanan veya deneyimleyen kişiler varsa ve bilgi verirlerse çok sevinirim.

Bu arada başka öneriniz olacak olursa bütçem 100-130 TL arasında.

Kulaklık: RAMPAGE SN-RW77 Prestige USB 7.1 Ergonomik Tasarım Gizli Mikrofonlu Kablolu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklık Metalik Gri.

Merhabalar,
Kardeşim için canlı ders ve oyunlarda kullanması için bir kulaklık almayı düşünüyorum.
İnternette gezinirken bu ürün karşıma çıktı. 7.1 diyor ama bu fiyata nasıl 7.1 oluyor onu tam anlamadım.

Acaba bu kulaklık oyun ve canlı ders için yeterli olur mu? Kullanan veya deneyimleyen kişiler varsa ve bilgi verirlerse çok sevinirim.

Kulaklık: RAMPAGE SN-RW77 Prestige USB 7.1 Ergonomik Tasarım Gizli Mikrofonlu Kablolu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklık Metalik Gri.

Linç kokusu mmm.

Dersler için herhangi bir kulaklık yeterli olacaktır zaten. Oyun kısmına gelirsek, forumda Rampage ürünleri asla önerilmiyor ama 100-130 lira bütçe ile oyun performansı en iyi olan marka Rampage. Zaten performansından ziyade, uzun ömürlü olmadığı için tavsiye edilmiyor. Yine de 100-130 liraya gaming için daha iyisini bulabileceğinizi sanmıyorum. Modellerini tam bilmiyorum ama marka itbariyle bence Rampage alabilirsiniz.

Merhabalar,

Hocam forumdakiler Rampage, Gamepower, James Donkey gibi markalardan almayın diyebilir fakat bu fiyat aralığında bu markalar var sadece.

Bütçenin biraz üstüne çıkılıp bu kulaklık alınabilir, yorumları gayet iyi.

Geri
Yukarı