Rampage Titan kasa nasıldır?

Attığımız PSU güvenilir hocam sisteminizi güzelce besler, içiniz rahat olsun.
Teşekkür ederim hocam o zaman listeye ekleyeyim bu iki parçayı kafa karışılığı yaratmadan kendime. Eğer size danışmasaydım bir anda 1000 TL PSU ve 1000 TL kasası olan ekran kartı ve işlemciden kısmaya çalıştığım bir sistem olacaktı elimde tekrar teşekkürler.

MSI'ın bu kasası çok hoşuma gidiyor ve sisteme yeterli gelecekse hava akışı sorunsuzsa fiyatı sebebiyle de çok isterim almak.

Mesh kasa. Hava akışı da çok iyi.

Ayrıca attığınız PSU yeterliyse ve sistemi patlatmayacaksa güvenilir ve yeterli bir psu'ysa ikisi birlikte beni bir anda ekstra 800 TL'den kurtaracak. Tekrar belirteyim bu kasaya 3070 3 fanlı bir ekran kartı, 10700KF, ATX bir anakart ve 240 mm bir sıvı soğutma girecek. PSU'dan çok korkuyorum attığınız kasaya ise yeterliyse sıcak bakıyorum kesin alırım yeterli bir kasaysa.

PSU çok rahat yeter.

Ekran kartı kasaya sığar. Bir sıkıntı çıkarmaz merak etme.

Kasa yerine alternatif olarak @Samotne Ciasteczka'nin attığı Dark Guardian'ı alabilirsin.

Mesh kasa. Hava akışı da çok iyi.

PSU çok rahat yeter.

Ekran kartı kasaya sığar. Bir sıkıntı çıkarmaz merak etme.

Kasa yerine alternatif olarak @Samotne Ciasteczka'nin attığı Dark Guardian'ı alabilirsin.
MSI kasada şimdi gördüm CPU soğutucu boşluğu 161 MM yazıyor 240 MM takabilirim demi o kasaya sorunsuz? Eğer takamayacaksan Dark Guardian 'ı listeye alayım MSI'ı çıkarıp.

Takarsın çok rahat.
Tamamdır kasanın bu saydığım özelliklerine ek olarak Mesh kasa istiyordum zaten bende Cooler Master2ın her yeri cam olan bir kasası var şu an içeriye soğuk ve temiz hava girsin diye Tanrı'ya yalvarıyorum resmen. Bir daha bu sorunu yaşamak istemiyordum. O zaman bu MSI kasa ve Zalman PSU'yu ekleyeceğim listeye hepinize teşekkürler ve iyi akşamlar dilerim.

Geri
Yukarı