Rampage Ürünleri Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Rampage SN-RW1 7.1 kulaklığını 3 seneden fazladır kullanıyorum. Kullandığım en kalite kulaklık diyebilirim beni hiç üzmedi..
Merhaba, onlarca kulaklık değiştirmiş ve aynı kulaklığı 7 ay kullanma fırsatı bulmuş birisi olarak görüşünüze katılmıyorum. Özellike Rainbow six: Siege tarzı FPS oyunlarında surround özelliğinden pekte yararlanamıyorum. Aynı fiyata alabileceğin çok daha güzel kulaklıklar var. Özellikle indirim yakalayabilirsen, bu kulaklıkların bir tık üst modelini de alabilirsin.
Genel olarak Rampage ürünleri hakkında ne düşünüyorsunuz?
Ben bir Rampage kullanıcısı olarak smx-r2 mouse, SN-R10 kulaklığı 3 yıldır sorunsuz şekilde kullanıyordum yeniledim şu an fakat ürünler hakkında düşüncenizi merak etttim.
Bazıları Çinde üretilen ürünlere logolarını basıp satıyorlar falan diyorlar.
Merhaba, bundan 3 sene önce kendime orta-ileri düzey bir bilgisayar toplamış ve elimde çok bütçe kalmadığı için rampage Sn-rw1 kulaklık ve Rampage'in modelini hatırlamadığım bir klavyesini almıştım. Açıkçası verdiğim paraya (özellikle kulaklık için) acıdım diyebilirim. Sanal surround kullanan bir kulaklığın yazılımını baştan savma yapıp seneler boyu hiç iyileştirme getirmemek gerçekten çok büyük bir yanlış. İyi bir araştırma ile benzer fiyatlara daha iyi ürünler alabilir ve tıpkı yukarı da bahsettiğim gibi indirim yakalamanız durumunda bir tık üstü kalitede bir ekipman alabilirsiniz. Öte yandan Apple bile telefonlarını çin'de ürettiriyor. Üzerinde "Made in China" yazan her ürün kalitesiz olacak değil. İşçilik ve maaliyet düşük olduğundan, firmalar genellikle çin'de üretim yapıyorlar.

En çok sorun çıkartan o ama. 10 üründen 1'i arızalı. Diğer ünlü markalarda bu oran daha iyi.
Tabi ki öyle fakat hiçbir fikri olmadan Rampage çöp Rampage'in Allah binbir belasını versin dememeli. Bunu diyen hem çevremde hem de forumda bir sürü insan var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ne kadar ekmek o kadar köfte. 100 TL'ye satılıyorsa 100 TL'lik donanımı, ömrü var işte. Gidip de bu işi yıllardır yapan, tecrübeli firmalarla karşılaştırarak sadece kendinizi komik duruma düşürüyorsunuz. Bu firmalar kimsenin babasının değil. İyiye iyi, kötüye kötü diyoruz. Hangi marka/model olursa olsun.

Emir seni aradım aradım bulamadım konu ile alakası yok ama CM MasterFan RGB Air Balance kullanıyorsun heralde daha önce soru sormusun fanlar nasıl ses yapıyor mu? cok herkes ses yapıyor felan demis.

Rampage, Gamepower, James Donkey vb. bunların klasmanı belli. Bunların yerine süsü püsü olmayan ama çok daha iyi uygun fiyatlı tercihler yapılabilir. Tavsiye etmiyoruz.
Konuyu hortlatmış oldum ama birkaç kez konu açtım ve istediğim cevabı alamadım. Aralarında en sağlamları hangisidir sizce ? Veya aynı fiyatta daha iyi kulaklık önerebilir misiniz Ali bey?

Geri
Yukarı