Rampage V900-S direksiyon seti Steam'deki Forza Horizon 4'te algılanmıyor

iEdiciust

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, Steam kış indirimlerinde almış olduğum Forza Horizon 4 Rampage V900-S Direksiyon setini algılamıyor. YouTube'da bunun çözümünü bulamadım, direksiyon yerine joystick algılıyor. Modedan modu değiştiriyorum fakat hala joystick modunda kalıyor. Çözümü bilen varsa yardımcı olabilir mi?
Not: ETS 2 de falan sorunsuz işliyor

Son düzenleyen: Moderatör:
Rampage seti Forza tarafından desteklenmiyor. Zaten çoğu oyunda da controller olarak tanımlanıyor. Pek iyi bir set değil yakın zamanda aldıysanız iade etmenizi öneririm.

Rampage seti Forza tarafından desteklenmiyor. Zaten çoğu oyunda da controller olarak tanımlanıyor. Pek iyi bir set değil yakın zamanda aldıysanız iade etmenizi öneririm.
verdiğin bilgi için teşekkür ederim.Maalesef yakın bir zamanda almadım.Hem yoğun bir senede olup hemde ileride fiyatın artmasındadn korktuğum için 6-7 ay önce aldım.

verdiğin bilgi için teşekkür ederim.Maalesef yakın bir zamanda almadım.Hem yoğun bir senede olup hemde ileride fiyatın artmasındadn korktuğum için 6-7 ay önce aldım.
Kardeşim sen bana yardım ettin bende sana edeyim Bende Rampage v900-s var Forza 5 te kullanıyorum ama bi fark olmaz herhalde ben oyuna girince moda almıyorum Controller olarak algılıyor sonrada Prog tuşuna basıp yukarı ok tuşuna basıyorum öyle kullanıyorum ama 240 derece ben zevk aldım o yüzden 240 derece kullanıyorum uzun zamandır oynamıyorum. (Hatta ben o seti 1000 tl iken almıştım şuan 3k olmuş galiba)

Kardeşim sen bana yardım ettin bende sana edeyim bende Rampage V900-S var Forza 5'te kullanıyorum ama bir fark olmaz herhalde ben oyuna girince moda almıyorum Controller olarak algılıyor sonrada prog tuşuna basıp yukarı ok tuşuna basıyorum öyle kullanıyorum ama 240 derece ben zevk aldım o yüzden 240 derece kullanıyorum uzun zamandır oynamıyorum. (hatta ben o seti 1000 TL iken almıştım şu an 3K olmuş galiba)

Bilgisayara geçince denerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı