Rampage V900s takılabilecek vitesler nelerdir?

64 GB RAM

Hectopat
Makaleler
1
Bu direksiyon setini alacağım ama vitesli olanını istiyorum Rampage 902 de çok pahalı üstüne stoklarda yok bütçem buna yetiyor buna uygun takabileceğim vites var mı? Bunun yerine git şunun 2. elini al falan demeyin sorduğum soru başka.

Son düzenleyen: Moderatör:
Direksiyona doğrudan takılan vites yok. En uygun yollu olanı 3D yazıcıdan baskı alıp yapmak diğer yolu ise Logitech shifteri USB dönüştürücü ile kullanmak. İki yolla da USB ile bağlantı oluyor.

Snopy almakta çok kararlı gibisiniz. Umarım pişman olmazsınız. Vites olarak piyasadaki hiçbir vitesle spesifik bir uyumu yoktur. Bazı viteslerin bilgisayarla USB bağlantısı ile uyumu vardır ancak toplam fiyat her türlü mantıksız bir seçim oluşturacaktır. Eğer başka model önermemizi istemiyorsanız bence bu seti almaktansa hiç almayın en azından paranız cebinizde kalır.

Snopy almakta çok kararlı gibisiniz. Umarım pişman olmazsınız. Vites olarak piyasadaki hiçbir vitesle spesifik bir uyumu yoktur. Bazı viteslerin bilgisayarla USB bağlantısı ile uyumu vardır ancak toplam fiyat her türlü mantıksız bir seçim oluşturacaktır. Eğer başka model önermemizi istemiyorsanız bence bu seti almaktansa hiç almayın en azından paranız cebinizde kalır.
Niye önermeyin dedim çünkü 2200 Lira gibi bir fiyata satılıyor bu bu fiyata veya maksimum 500 lira üstüne önerebileceğiniz sıfır bir direksiyon seti yok varsa söyleyebilirsiniz. İkinci el G29 gibi setleri önerebiliyorsanız buyurun.

Niye önermeyin dedim çünkü 2200 Lira gibi bir fiyata satılıyor bu bu fiyata veya maksimum 500 lira üstüne önerebileceğiniz sıfır bir direksiyon seti yok varsa söyleyebilirsiniz. İkinci el G29 gibi setleri önerebiliyorsanız buyurun.
İkinci el önermeyin dediğiniz için önermiyorum. Yoksa ikinci el o bütçeye Rampage'den daha iyi setler var. (Örneğin Logitech DFGT=2000 TL, veya G27=3000-3500 TL-G29 ile aynı motor iletim şekli ve vites dahil-) Bu arada USB vitesler setin fiyatıyla eşdeğer neredeyse. O fiyata sıfır set yok. Fakat Rampage'den alacağınız zevk kesinlikle ister sıfır ister ikinci el fiyatı ne olursa olsun sıfır. Önerdiğim setler ucuzdan pahalıya sıralı biçimde şöyle:

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı