Rampage vs Gamepower

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Rampage kullanıyorum pek şikayetim yok fiyatlarına göre kaliteleri diğer ürünlere göre gayet iyi. Ama kulaklıklarını hiç incelemedim 3-4 tane Rampage klavye fare değiştirdim hiç birinde sorun yaşamadım. Kulaklık konusunda bilmiyorum ama Gamepower daha iyi gibi geldi.

Ben Rampage kullanıyorum pek şikayetim yok fiyatlarına göre kaliteleri diğer ürünlere göre gayet iyi. Ama kulaklıklarını hiç incelemedim 3-4 tane Rampage klavye fare değiştirdim hiç birinde sorun yaşamadım. Kulaklık konusunda bilmiyorum ama Gamepower daha iyi gibi geldi.
Katılıyorum Rampage fiyatına göre iyi ürünler yapıyor daha önce faresini kullandım. SGM-X7'mi neydi adını tam hatırlamıyorum. Herkes çöp derken ben 3 sene kullandım ve LoL gibi bir oyunla o fare ile 2000 maçım vardı. Sezon 6 ve 7'yi o fare ile geçirdim. Bir malın kalitelisi elbette kendini belli ediyor fakat ucuz olan, çinden alınıp marka basılan ürünler çöp değil. Tavsiye etmem diyemem ama tavsiye ederimde diyemem. Çok sorun yaşayan da var, benim gibi hiç yaşamayanda. Temiz kullanmak önemli. Hor kullanırsan hepsi hurdaya çıkar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı