Rampage vs HyperX oyuncu kulaklığı

Mert1337

Hectopat
Merhaba herkese 4 arkadaşım kazık yemişsin işte HyperX kulaklık alınmaz Rampage 200 TL ve mikrofonu daha iyi senin sesin boğuk geliyor gibi şeyler diyor bu forumdaki şeyleri gösterince de inanmıyorlar işte onlar kulanmamıştır falan falan diye lütfen yazar mısınız buraya? Hyper X kalitesiz mi bu arada benim aldığım kulaklık Hyper X Cloud 2 ve gayet memnunum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba herkese 4 arkadaşım kazık yemişsin işte HyperX kulaklık alınmaz Rampage 200 TL ve mikrofonu daha iyi senin sesin boğuk geliyor gibi şeyler diyor bu forumdaki şeyleri gösterince de inanmıyorlar işte onlar kulanmamıştır falan falan diye lütfen yazar mısınız buraya? Hyper X kalitesiz mi bu arada benim aldığım kulaklık Hyper X Cloud 2 ve gayet memnunum.

Fanboy arkadaşlarla karşılaşmışsın, geçer zamanla.

HyperX, Rampage'den çok daha kaliteli bir markadır.

Rampage fanboyu garip bir durum.
HyperX, Rampage'i zaten geçiyorum SteelSeries kalitesiyle yarışan bir firmadır. Ekipman konusunda bence ilk 3'e rahatlıkla girer.

Ayrıca kulaklığınız gayet iyi. Fiyatı pahalı ama bence hak eder.

Rampage ve HyperX karşılaştırılamaz çok farklı pazardalar onlar :D, Passat ile Doblo yu karşılaştırıyorsunuz şuan resmen :D. Arkadaşlarınıza hiçbir şey bilmediklerini, azıcık internetten araştırma yapmalarını rica edin. Cloud 2 güzel kulaklık, iyi seçim ; ).

Rampage ve HyperX karşılaştırılamaz çok farklı pazardalar onlar :D, Passat ile doblo yu karşılaştırıyorsunuz şu an resmen :D. Arkadaşlarınıza hiçbir şey bilmediklerini, azıcık internetten araştırma yapmalarını rica edin. Cloud 2 güzel kulaklık, iyi seçim; ).

1 Saattir bu konuyu tartışıyoruz anlamıyorlar.

1 Saattir bu konuyu tartışıyoruz anlamıyorlar.

Arkadaşlara "geniş" düşünmeyi öner. At gözlüğünü çıkarsınlar.
HyperX ilk 3'e rahatlıkla girer kalite konusunda ama Rampage bunu söylemek bir yana "benim gözümde" liste sonlarında fakat Rampage'nin çok az ürünü sıkıntısız ve güzel ama bu Rampage'in genel kalitesini değiştirmiyor. Arkadaşların büyük ihtimalle Rampage'i Türk malı olduğu için seviyorlar oysaki sadece Çin'de üretilip kurucu Türk'tür.

Bende Hyperx Cloud Alpha kullanıyorum. Banada aynı şeyi diyorlardı daha sonrasında başka bir kulaklığa geçince ne bı kötü ses Hyperx çöp diyorlardı. Hyperx bu kulaklık/mikrofon markalarında en ön sıralarda yer alıyor dünyada en iyi marka diyenler bile var ve senin arkadaşların bu kulaklığa kötü diyorlar. Sen düşün seni ne kadar kıskandıklarını.

Vallaha arkadaşım da da HyperX var ve bende Rampage var 2 arkadaşım da HyperX kulanan arkadaşımın sesinin kötü geldiğini benim kinin ise daha iyi geldiğini söylüyorlar.

Vallaha arkadaşım da da HyperX var ve bende Rampage var 2 arkadaşım da HyperX kulanan arkadaşımın sesinin kötü geldiğini benim kinin ise daha iyi geldiğini söylüyorlar.
Mikrofon bir unsur ama asıl belirleyici olan duyulan ses. Müzik, film ve oyun başarımlarına bakmak öncelik olmalı. Ses berbat değilse sıkıntı olmaz bence. Yayıncı ses kalitesi için harici mikrofon alınsa daha mantıklı.

Geri
Yukarı