Rampage wind CHILL-420 işlemci soğutucuya AM4 braket almak şart mı?

saphary

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Antalya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 2600, RX590, 16GB, Corsair Delta Spec
Meslek
Boş İşler Erbabı
Rampage wind CHILL-420 isimli işlemci soğutucusuna sahibim. Şu an sistemimde stock fan bulunduğu için braketim yok. Braket alıp takmam gerekiyor değil mi? Bir de bu braket ile soğutucu uyumlu mu?

Rampage wind CHILL-420 isimli işlemci soğutucusuna sahibim. Şu an sistemimde stock fan bulunduğu için braketim yok. Braket alıp takmam gerekiyor değil mi? Bir de bu braket ile soğutucu uyumlu mu?

hocam bu soğutucu resmi olarak hiçbir şekilde AM4 soketi desteklemiyor. O braketi alsanız dahi takamayacaksınız.

Hocam bu soğutucu resmi olarak hiçbir şekilde AM4 soketi desteklemiyor. O braketi alsanız dahi takamayacaksınız.
Nasıl yani hocam? Teknik özellikler kısmında AM4 desteği var diyor pek anlayamadım. Daha fazla aydınlatırsan sevinirim.

Nasıl yani hocam? Teknik özellikler kısmında AM4 desteği var diyor pek anlayamadım. Daha fazla aydınlatırsan sevinirim.
Satılan sitelerde öyle geçiyor ancak orjinal sitede am4 üzerine çarpı atılmıș. Kutusundan braket çıkmamıș ise ayrı alınması için rampage tasarlamaz. Link attığınız şey anakartın içinde gelen braket. Onun zaten sizde olması gerek.

Geri
Yukarı