Rampage X-Horse 600W 80+ kasa alınır mı?

Sizce alınır mı?


  • Toplama oylamalar
    33

Emre88

Hectopat
Katılım
24 Ocak 2015
Mesajlar
214
Yer
Samsun
Tam olarak 3 aydır kasa ve psu'yu kullanıyorum, hazır sistem aldığım için seçme şansım yoktu. Kasa fanları ayrıca aldığım thermaltake ux200 işlemci soğutucusunun fanı ve ekran kartı fanlarından azıcık daha sesli ama rahatsız edici ölçüde değil. Kasanın hava akışı oldukça iyi önünun ızgara panel oluşu ve 3+1 fan olması mümkün kılıyor bunu. Sistem ağır yük altındayken psu'dan azıcık coil whine gelebiliyor zaman zaman. Bu zamana kadar coil whine hariç tek bir sorunu çıkmadı yani, ama ben tekli alacak olsaydım rampage markasının hiçbir ürününe para vermezdim.
 
Son düzenleme:

Olyshower

Decapat
Katılım
11 Ocak 2020
Mesajlar
4.976
Makaleler
8
Çözümler
20
Yer
Microsoft VS Code
Hayır. Rampage PSU' lar C4 ile aynıdır.
 

Emre88

Hectopat
Katılım
24 Ocak 2015
Mesajlar
214
Yer
Samsun
Tamam psu'ları öyle fazla kaliteli değil ve coil whine yaygın, ama insanlar biraz fazla abartıyor diye düşünüyorum. Daha uzun vadede ne olur bilemem ama şu ana kadar sorunsuz kullanıyorum rampage psu ile sistemi.
 

hayatiakinuner

Femtopat
Katılım
6 Ekim 2020
Mesajlar
12
Hayır. Rampage PSU'lar C4 ile aynıdır.

Bu kasayı yaklaşık 1 yıldan uzun bir süre kulandım ve kullanmaya devam ediyorum, hem kullandığım Ryzen 5 2600 işlemciye hem de 1650 Gaming X ekran kartıma overclock işlemini uyguladım az da olsa ve hala en ufak bir sıkıntı olmadan kullanıyorum.
Neden Rampage markası bu kadar gömülüyor bende onu anlamıyorum adamları bir Razer bir SteelSeries bir MSI'la karşılaştırırsanız tabii ki kötü kalır yanında. Ben şahsen "Rampage SN-R10 " kulaklığını yaklaşık 3 senedir kullanıyorum ve hala bir sıkıntısı yok en azından benim aldığımda 90 TL idi ve o fiyata şu an için gayet güzel bir kulaklık, aynı şekilde "Rampage KB-R01" klavyesini de 3 yıldır kullanmama rağmen hiçbir sıkıntım yok bence Rampage fiyatına göre güzel ürünler üretiyorlar.
Zamanında ürettikleri SGM X7 mousunden 2 tane eskitmiş biri olarak memnun dum Rampage'den aşırı iyi olmasa da o kadar kötülenecek bir marka değil.

 
Yukarı