Rampage X Horse Kasa Pişman Eder Mi?

Alalı 1 seneyi geçti ve fanların LED'leri sönmeye başladı. PSU'ya güvenmediğim için Cooler Master aldım onu kullanıyorum tercih sizin.

@hayatiakinuner ne kadar Rampage konusu varsa girip savunmuşsun bunun hiç bir faydası yok. 7 yıldan fazladır Rampage ekipman kullanıyorum buna rağmen kasa, PSU ve monitörde önermem ekipmanda da bütçeye göre öneririm veya önermem. Senin sıkıntı yaşamamış olman PSU'nun C4 olduğu ve kasanın kalitesiz olduğu gerçeklerini değiştirmiyor ne yazık ki.

Bende bu kasanın aynısını aldım. Aldıktan sonra da bu marka hakkında hiçte iyi yorumlar okumadım benimde bütcem kısıtlı olduğu için bu markaya yöneldim belki ama ilerde psuyu değiştiririm büyük ihtimalle. 1 ay oldu alalı şükür bir sıkıntı olmadı şuana kadar.

2019 yılı 11. ayında vatantan aynı kasayı aldım şimdi sıkıntı cıkartınca sitelere bakayım dedim de bu konuyla karşılaştım.
Ben kasayı seviyorum güzel kasa soğutması güzel ancak 600w +80plus bronze PSU ryzen 2600 işlemci ve öncesinde RX5708gb ile sonrada GTX 1660 süper 16 ram Asus B450M-K ve ssd ile birlikte 2. yıla girince arkadaşlar geçen hafta be bu hafta birden pc kapanmaya başladı.

Güc kesiyor aniden, şöyleki Pc öğle vakilerince açtım gün boyu oyun oynadım ısınma derdim yok 50 dereceyi geçmedi o konuda kasa iyi ama geceye doğru ısınmada olmamasına rağmen birden güç gitti sonra tekrar power düğmesine bastım 2 sn çalıştı yine gitti, sonra 5dk bekledim ve yine çalıştırıp devam ettim, bu olayı ara ara yapmaya başladı bu 3.defa oluyor genelde uzun süre açık bırakınca yapıyor bunu nedenini çözemedim, bir keresinde ise kablo dan kaynaklı diye düşünüp prizde power kablosunun yerini değiştirdim birden dairenin şartelleri attı hatta tehlike çanları çalmaya başladı yani bende vatana sadece PSU iade ettim sonuç ne gelicek şimdilik bilmiyorum ama bu PSU kullanmam daha mümkünse +80 Gold markası tanınan bir PSU alıcam bu sorunla alakalı konu açmıştım videoyu izleyin, iş yerinde markasız PSU bulunan bilgisayarım 3 aydır açık kapatmadan geliyorum eve banamısın demedi evdeki son güncel kasanın 1 yıl 4 ay sonraki hali aşağıda:

kasa güzel PSU dandik PSU değiştirin arkadaşlar 1 yıl 5 aydır kullanıyom pc yi durduk yere güç kesiyor kapatıyor uyarıyorum bak PSU sundan uzan durun. ama kasa güzel

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar bu kasayı cuma günü KDV indiriminden Vatan Bilgisayar'dan satın aldım. Bütçem kısıtlı olduğu için parça parça uygun fiyat bulunca parçaları satın alıyorum. Başka kasa düşünüyordum ama bu hoşuma gitti ve bunu aldım. Asıl konuya gelecek olursak kasada 80+ 600W güç kaynağı mevcut. Forumlarda herkes bu markayı özellikle PSU konusunda kötülüyorlar. Hatta yine bu forumda Rampage PSU alırsan sistemini havaya uçurursun yazan bile olmuş. Şimdi benim sistemim havaya mı uçacak :) Ne yapmamı önerirsiniz?
Sistemim:
Gigabyte A320M S2H anakart
Ryzen 3 2200G işlemci
Corsair 8 GB 3000 MHz RAM
Samsung 860 Evo 250 GB SSD
Henüz tam anlamı ile toplayıp montaj yapmadım. En son RX 570 ekran kartı almayı düşünüyorum.
Kasayı bilmeyenler için:

Eki Görüntüle 381666
Ben kasayı vatandan aldım ve rampage x horse kasası baya iyi. İstersen sıvı soğutma taka bilirsen geniş ve güzel kasa tek kötü yanı var oda fanları rainbow olması ama istersen değiştirirsin ben baya memnunun

Yeni konular

Geri
Yukarı