Rampage X Pike SMX-R89 alınır mı?

aeakdumann

Decapat
Daha fazla  
Merhaba iyi sosyaller. Kablo kullanımdan cok sikayet ediyorum. Bu yüzden hem RGB hem kablosuz olsun istiyorum. Uygun fiyatlı olarak bu modeli buldum. Kablosuz kullanımda oyunlarda üzer mi? Donma takılma gibi sorunlar oluşturur mu?

Merhaba iyi sosyaller. Kablo kullanımdan cok sikayet ediyorum. Bu yüzden hem RGB hem kablosuz olsun istiyorum. Uygun fiyatlı olarak bu modeli buldum. Kablosuz kullanımda oyunlarda üzer mi? Donma takılma gibi sorunlar oluşturur mu?
Eğer e-spor tarzı oyunlar oynuyorsanız ışıklı sensör önermem çünkü ani dönüşlerde bir anda kendinizi yere bakarken bulursunuz ve ışıklı sensör pili hızlı bitirir. Üzerine bir miktar daha ekleyerek SS Rival 3 Wireless alabilirsiniz.

Eğer e-spor tarzı oyunlar oynuyorsanız ışıklı sensör önermem çünkü ani dönüşlerde bir anda kendinizi yere bakarken bulursunuz ve ışıklı sensör pili hızlı bitirir. Üzerine bir miktar daha ekleyerek SS Rival 3 Wireless alabilirsiniz.
ürün ayni zamanda kablolu kullanılabiliyor peki kablolu kullanirken donma takılma yaşanır mi bahsettiginiz şekilde

ürün ayni zamanda kablolu kullanılabiliyor peki kablolu kullanirken donma takılma yaşanır mi bahsettiginiz şekilde
Kablolu kullanılmıyor maalesef. Bluetooth ve wireless destekliyor her ikisinde de performansı gayet iyi.

Yanında Type-C kablosu var ve bazı kanallar kablolu şekilde de kullanabileceğimizi söylüyor. LoL ve Valorant tarzı oyunlar oynuyorum.

Bahsettiğiniz mouse ise evet USB ile bağlayabiliyorsunuz ben Rival 3 Wireless için yazmıştım.

peki benim bahsettiğim rampage mouse icin kablolu veya kablosuz ikisinde de lol valorant csgo tarzı oyunlarda sıkıntıya sokarmı
Geç yanıt verdim kusura bakmayın. Evet ani dönüşlerde mouse kaçıracaktır ve yere doğru aim almanızı sağlayacak

Ayrıca dediğiniz mouse 100 ips, rival 3 ise 300 ips. Yani çok daha doğru okuyor rival 3.

Geri
Yukarı