Rampage X-plower K60 nasıldır?

Bütçe
700

Sloty

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaş az önce sipariş ettik yorumları güzel %60'lık beyaz red Switch çok hoşuma gidiyor sizce iyi mi Switch'ler kaliteli midir? Ürün linki:

Direkt iptal ediniz. Ürün daha yeni çıktı ve sorunları belli değil. Elinizde patlayabilir. Garanti bir ürün almanız sizin yararınıza.

Çok ön yargılı olmayalım hocam şöyle yapacağım deneyeceğim görüşlerimi forumda konu açıp paylaşacağım görünüşü çok hoşuma gitti.

Çok ön yargılı olmayalım hocam şöyle yapacağım deneyeceğim görüşlerimi forumda konu açıp paylaşacağım.

Ön yargı değil bu. Sorunlu bir ürün olup olmadığı bile belli değil. Az bir para da değil. Markanın çoğu ürünü de sorunlu zaten. Riskine girmeyi kabul ediyorsanız siz bilirsiniz.

Görünüşü çok hoşuma gitti.

Görünüş olarak gayet güzel katılıyorum buna fakat dediğim gibi.

Ön yargı değil bu. Sorunlu bir ürün olup olmadığı bile belli değil. Az bir para da değil. Markanın çoğu ürünü de sorunlu zaten. Riskine girmeyi kabul ediyorsanız siz bilirsiniz.

Görünüş olarak gayet güzel katılıyorum buna fakat dediğim gibi.

Doğrudur hocam bakacağız bakalım gelince test edip konu açacağım.

Ürün elinize ulaştığında görüşlerinizi bildirebilir misiniz? Ürün hakkında hiçbir yerde bilgi yok çünkü latency vb. gibi.

Tamamdır ürün ancak elime ulaşmadı ancak edindiğim bilgilere göre klavye Full Anti-Ghosting Switch olarak Rampage kendi ürettiği red Switch'leri kullanmış muhtemelen yarın ulaşır fotoğrafları ile birlikte size geri dönüş yapacağım.

Tamamdır ürün ancak elime ulaşmadı ancak edindiğim bilgilere göre klavye Full Anti-Ghosting Switch olarak Rampage kendi ürettiği red Switch'leri kullanmış muhtemelen yarın ulaşır fotoğrafları ile birlikte size geri dönüş yapacağım.
Teşekkürler, Swtichler hakkında maalesef hiçbir bilgi bulamadım güzel bir inceleme iyi gider bence şuan bu klavyeye rtings incelemeleri benzeri

Teşekkürler, Swtichler hakkında maalesef hiçbir bilgi bulamadım güzel bir inceleme iyi gider bence şuan bu klavyeye rtings incelemeleri benzeri
yapacağım yarın geliyor elime incelemesini yapıcağım sana yazacağım

Teşekkürler, swtichler hakkında maalesef hiçbir bilgi bulamadım güzel bir inceleme iyi gider bence şu an bu klavyeye rtings incelemeleri benzeri.

Hocan klavye bugün elime ulaştı ve gerçekten efsane ötesi Switch sesleri ışık kalitesi tuş yumşaklığı her şeyi acayip güzel tereddüt etmeden alabilirsin.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı