Rank atlamak için ne yapmalıyım?

1080Tİ

Hectopat
Yer
Hiçlik
Merhablar arkadaşlar ben dereceliye bu sene başladım bronz 3'ten bronz 1 59 lp ye kadar çıktım fakat bronz 2 56 lp ye düştüm normalde kassadin oynarım kötü oynayıp feedlemem de fakat saçma sapan teamfight attığımızdan dolayı kaybediyoruz ne yapmalıyım yardım edin.

Ben Kindred ile 1.5 hafta da bronz5'ten Silver 5'e çıkmıştım eskiden. Saatlere vurursak 12-13 saate falan.

Kindred taşır oyunu.

Merhablar arkadaşlar ben dereceliye bu sene başladım bronz 3'ten bronz 1 59 lp ye kadar çıktım fakat bronz 2 56 lp ye düştüm normalde kassadin oynarım kötü oynayıp feedlemem de fakat saçma sapan teamfight attığımızdan dolayı kaybediyoruz ne yapmalıyım yardım edin.
Kafayı yersin... Zevk almaya bak... Ya da oyunu sal.
Fakat sana önerim bir kaç arkadaşınla team olarak girmen. Zaten rank atlayınca feedleyen yasuolar denk gelmez.

Kassadin 16'ya kadar dileniyor ve sen güçlenene kadar takımın geriye düşüyor, sen geriye düşünce karşı mid roam attığı için her lane geriye düşüyor fakat Katarina böyle değil. Geriye düşse bile bot laneden toplayabiliyor. Katarina oyna. Bronzda nasıl kalabiliyorsun? Eğer bronzdan çıkamıyorsun çıkabileceğin en üst lig budur.

Kassadin çok nerflendi. Lane'de güçsüz bir şampiyon oyna. Düşük eloda insanlar oyun kapatmayı bilmiyorlar. Bakarsan eğer her zaman düşük elolarda daha çok skor çıkar ve düşük elo maçlar daha uzun sürer. Oyun sonunda 1v9 atabileceğin şampiyonlar oyna. Vlad falan olabilir mesela.

Kassadin çok nerflendi. Lane'de güçsüz bir şampiyon oyna. Düşük eloda insanlar oyun kapatmayı bilmiyorlar. Bakarsan eğer her zaman düşük elolarda daha çok skor çıkar ve düşük elo maçlar daha uzun sürer. Oyun sonunda 1v9 atabileceğin şampiyonlar oyna. Vlad falan olabilir mesela.
Düşük eloda CDR vlad oynamamasını belirtseydin keşke.

Yeni konular

Geri
Yukarı