Rank Kasmak İçin Support Hero Önerisi

Lulu ve nautilus.
Naut, Leona, Thresh, Blitzcrank tek çiftte pren yoksa efsuncu şampiyonlar oynamak pek iyi olmuyor çünkü takımında en bir kişinin kasmış olması gerekiyor ki ona maçı taşıtabilesin. Bu dediklerimle maçı taşıyabilirsin roamlarınla, attığın hooklarla vs. Ben prem olmadan girdiğimde hep bunları oynuyorum ve çok rahat kazanılabiliyor bu karakterlerle.

Naut, Leona, Thresh, Blitzcrank tek çiftte pren yoksa efsuncu şampiyonlar oynamak pek iyi olmuyor ama bu dediklerimle maçı taşıyabilirsin roamlarınla, attığın hooklarla vs. Ben prem olmadan girdiğimde hep bunları oynuyorum ve çok rahat kazanılabiliyor bu karakterlerle.
Blitz çok işlevsiz kalıyor hook tutturamazsan. Thresh'de kötü gününde olduğunda işlevsiz kalabilir. Şuan lulu bir numara.

Blitz çok işlevsiz kalıyor hook tutturamazsan. Thresh'de kötü gününde olduğunda işlevsiz kalabilir. Şuan lulu bir numara.
Lulu oynarken takımında kasmış birisi veya iyi oynayan birisi yoksa boşa gidiyor. Naut ve leona garanti bence yetenek de istemiyorlar pek fazla :D Zaten blitzin olayı hook atmak değil atmamak :) Adam boş boş sağ sol yapıyor gidip e atıyorsun direk :D Yazdığım karakterlerde adamı yetişebileceksen hookunu sakladığın sürece tutturamasan bile kesiyorsunuz zaten özellikle Thresh'de

Geri
Yukarı