Ranker Cygnus V2 350 TL

MisakiTaro

Gigapat
Makaleler
9
Yer
Amasya
4 fanlı çok güzel bir kasadır. Kendim kullanıyorum. Almak isteyenler acele etsin. Bu fiyata böyle güzel kasa yok. (Gerçi 55 TL kargo ücreti varmış ama normalde 550 TL'lik kasa. Yine tercih edilir. :D)

Mr. Kerem

Hectopat
Fiyatı çok iyi düşmüş. Ben beyaz modeline kargo ile birlikte 567 lira para bayılmıştım. :) Hoş soğutma performansını gördükten sonra verdiğim fiyatı da hak ediyor. Bence alacaklar kaçırmasın. Alternatif diğer kasa modellerinin bu denli varyasyonları yok.

WaIter White

Decapat
Makaleler
1
Yer
MSI severim.
Geçenlerde de 300 TL'ye Cynosa V2 satıyorlardı. Olması gerekenden çok ucuz. Eğer güvenilir bir satıcıysa fiyat çok iyi. Alacaklara hayırlı olsun.

LesPaul

Centipat
Makaleler
1
Yer
EVGA'da çalışıyor.
Bir sıkıntı çıkar mı acaba, satıcının hiç değerlendirmesi yok. Ona göre arkadaşıma aldıracağım. :D
N11 aracılığı olduğu için sorun yaşamazsınız diye düşünüyorum.

Bu arada kasa gerçekten çok güzel. Beyazı olsa ben de alırdım belki :D.

Mr. Kerem

Hectopat
Bir sıkıntı çıkar mı acaba, satıcının hiç değerlendirmesi yok. Ona göre arkadaşıma aldıracağım. :D
En nihayetinde N11 var arkasında. Bir sorun olduğunda devreye girer diye düşünüyorum.

Yunusemre0101

Hectopat
Yer
İstanbul
Üründe sorun çıksa 55TL kargo ücretini iade alamıyoruz sanırım, satıcının da puanı olsaydı biraz almayı düşünüyordum cidden.

Akkuşlu

Centipat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Konusu açılmıştı zaten, biraz daha düşmüş. Alacaklara hayırlı olsun.

Yukarı