Ranker Cygnus V2 fan ışıkları yanmıyor

Butchers

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Kasam dün akşam ışıkları yanıyordu ama bu sabah bilgisayarı açtığımda yanmadı. Kumandadan bütün tuşları denedim ama çalışmadı. Ne yapmam gerekiyor?

Dosya Ekleri

• fa972e89-4b0f-405c-95df-b44cf509d7f5.jpg
    fa972e89-4b0f-405c-95df-b44cf509d7f5.jpg
    91,3 KB · Görüntüleme: 75
Son düzenleyen: Moderatör:
1 tane Aura RGB var gözüküyor.

Eki Görüntüle 1120531

Bir de 3 pini bağlamaya çalıştığımda o girişe girmiyor gibi durduğu için korkup bağlamadım.
Kontrolcünün üzerinde MB diye yazması gerek. Kasa uygunsuz pozisyonda olduğu için şu an bakamıyorum. Yarım saat, 1 saat içinde bakabilirim.

Vallahi çok makbule geçer çok teşekkür ederim.
@Berrkay dönüş bekliyorum ama müsaitseniz atabilir misiniz?

Son düzenleme:
Bir de 3 pini bağlamaya çalıştığımda o girişe girmiyor gibi durduğu için korkup bağlamadım.
Anakartındaki pinler 4 tane mi? Eğer öyleyse uymaz, ben de yeni bakabildim. Çok saçma bir şey yapmışlar. Anakartında 3 pin RGB Header veya 5V yazan 3 pinli diş var mı?

Anakartındaki pinler 4 tane mi? Eğer öyleyse uymaz, ben de yeni bakabildim. Çok saçma bir şey yapmışlar. Anakartında 3 pin RGB header veya 5V yazan 3 pinli diş var mı?

Anakartımda 3 pin var ama bağlayamıyorum. Sanırım siz de aynı sorunu yaşamışsınız, nasıl çözdüğünüzü anlatır mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakartımda 3 pin var ama bağlayamıyorum. Sanırım siz de aynı sorunu yaşamışsınız, nasıl çözdüğünüzü anlatır mısınız?
3 pini nasıl bağlayamıyorsunuz? Bağlantı bu şekilde olacak. Okun yönüne dikkat edin.

firefox_ofqcbIE16R.png

3 pini nasıl bağlayamıyorsunuz? Bağlantı bu şekilde olacak. Okun yönüne dikkat edin.

Eki Görüntüle 1121089

Biliyorum fakat anakartım ATX olduğu için oraya ulaşmam çok zor oluyor yeni kontrolcü sipariş ettim eğer onunla da olmaz ise garantiye göndereceğim ama inşallah olur da garanti ile uğraşmam :)

Yeni konular

Geri
Yukarı