Ranker virgo RGB kasa nasıldır?

lastromance21

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba PC topluyorum kasa olarak Ranker Virgo seçtim, nasıldır hava sirkülasyonu fan hızı sesli mi? çalışıyor mu ve ben geceleri RGB sevmem kapatıyorum, bu kasada RGB'ler tamamen kapanıyor mu?

Bunları tercih edebilirsin.

Zalman N5 MF, şu anki fiyatına göre konuşursak o fiyat bandındaki en iyi kasa. Ranker Virgo alma. Fiyatını hak etmiyor. Sadece görünüm, ışık için falan alacaksan al. Ama eğer kalite ve uzun ömürlülük istiyorsan uzak dur.

Çünkü Ranker Virgo isimli kasa, aslında Gametech isimli kalitesiz bir üretici firmanın kasasının marka basılmış hali. Şu iki fotoğraf yeterince açıklar sanırım.

Gametech Colder Mesh :

1606600161525.png

Ranker Virgo :

1606600187330.png

Zalman N5 MF, bu fiyata düşmüşken kesinlikle kaçırmamalısın. Bir kasanın kalitesini görünümü veya ne kadar ışıklı olduğu belirlemez. Kullanılan fanların kalitesi, kasanın malzeme kalitesi de çok önemlidir.

Ranker Virgo'ya bakıyorsunuz. Diyorsunuz ki "Aa! RGB aydınlatması var. Güzel görünüyor. Ön paneli de mesh. Daha ne olsun?". Ama öyle olmuyor işte. Kaç bin tane RGB aydınlatmalı, ön paneli mesh Rampage, Gamebooster, PowerBoost marka kasa var. Eğer bu hesaba göre konuşsaydık onlarda kaliteli olurdu.

Bu kadar açıklama yeterli olmuştur umarım. Hala Ranker Virgo almayı düşünüyorsan artık ne diyeyim. Sen bilirsin.

Bunları tercih edebilirsin.

Zalman N5 mf, şu anki fiyatına göre konuşursak o fiyat bandındaki en iyi kasa. Ranker virgo alma. Fiyatını hak etmiyor. Sadece görünüm, ışık için falan alacaksan al. Ama eğer kalite ve uzun ömürlülük istiyorsan uzak dur.

Çünkü ranker virgo isimli kasa, aslında Gametech isimli kalitesiz bir üretici firmanın kasasının marka basılmış hali. Şu iki fotoğraf yeterince açıklar sanırım.

Gametech colder mesh :

1606600161525.png

ranker virgo :

1606600187330.png

Zalman N5 mf, bu fiyata düşmüşken kesinlikle kaçırmamalısın. Bir kasanın kalitesini görünümü veya ne kadar ışıklı olduğu belirlemez. Kullanılan fanların kalitesi, kasanın malzeme kalitesi de çok önemlidir.

Ranker Virgo'ya bakıyorsunuz. Diyorsunuz ki "aa! RGB aydınlatması var. Güzel görünüyor. Ön paneli de mesh. Daha ne olsun?". Ama öyle olmuyor işte. Kaç bin tane RGB aydınlatmalı, ön paneli mesh Rampage, Game Booster, Power Boost marka kasa var. Eğer bu hesaba göre konuşsaydık onlarda kaliteli olurdu.

Bu kadar açıklama yeterli olmuştur umarım. Hala ranker virgo almayı düşünüyorsan artık ne diyeyim. Sen bilirsin.

Güzel bir açıklama olmuş ellerinize sağlık. Zalman N5 mf tercih edilmeli bence de.

Merhaba PC topluyorum kasa olarak Ranker Virgo seçtim, nasıldır hava sirkülasyonu fan hızı sesli mi? çalışıyor mu ve ben geceleri RGB sevmem kapatıyorum, bu kasada RGB'ler tamamen kapanıyor mu?

Fiyatına göre ikiside alınabilir.

Geri
Yukarı