Rap dinleyenleri ergen olarak görenler

• Konuyu başlatan Norm
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 57
  • Görüntüleme 7B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Canka gelsin bugün Joker'e Allame'ye Norm Ender'e bulaşsın bakalım. Sansar pek iyi bir örnek olmadı. Sanırım Canka rap'i bıraktı. O Kadar iyi olsa bırakmazdı zaten Rap'i. Piyasanın en iyi yükselen MC'si Joker'dir. Tüm diss atanlar bugün Joker'le barışmaya başladı. Old School'u saymazsak en iyi şuanda Joker.

Canka gelsin bugün Joker'e Allame'ye Norm Ender'e bulaşsın bakalım. Sansar pek iyi bir örnek olmadı. Sanırım Canka rap'i bıraktı. O Kadar iyi olsa bırakmazdı zaten Rap'i. Piyasanın en iyi yükselen MC'si Joker'dir. Tüm diss atanlar bugün Joker'le barışmaya başladı. Old School'u saymazsak en iyi şuanda Joker.
İyi olmadığı için değil işleri olduğu için şuan durgun yakında tekrar geliyor ayrıca Norm Ender ne yapmış ? Kaç albümü kaç klibi var ? 2010'dan önce Allame,Jokeri. kim dinliyordu ?

Defkhan, Ceza, Sirhot ? Sonra ne bileyim Hayki, Da Poet, Dr Fuchs. Norm Ender bir kere yaptı alayına diss adıyla üstüne kimse alamadı cevap veremedi. Norm bir kere yaparsa tam yapar. Gelsin bakalım punch kralıysa birisine bulaşırsa bu dediklerimden ağzına çarparlar diss'i. Anlatmak istediğim şu ; Eskiden iyi olduğu doğru bugün dönse bile punch kralı falan olamaz.

Kaç yaşındasın ? Merak ettim. Ayrıca Canka, Pusat ile diss atmıştı zamanında Canka ve Pusata niye bir şey olmadı ? Sorarım sana yıl 2007 falan olması lazım. Bulursam link atarım.

Defkhan, Ceza, Sirhot ? Sonra ne bileyim Hayki, Da Poet, Dr Fuchs. Norm Ender bir kere yaptı alayına diss adıyla üstüne kimse alamadı cevap veremedi. Norm bir kere yaparsa tam yapar. Gelsin bakalım punch kralıysa birisine bulaşırsa bu dediklerimden ağzına çarparlar diss'i. Anlatmak istediğim şu ; Eskiden iyi olduğu doğru bugün dönse bile punch kralı falan olamaz.
Sen bana sorduğum sorulara cevap ver. Ne anlatıyorsun ? Sen.

Boş konuşma Saian ile kapışmalarını dinle Sansar ile dissleşmelerini dinle sonra gel.
Burada bu şekilde konuşamazsın. Yenisin her halde daha. Eleştirmek ve fikrini söylemek konusunda herkes özgür. Burası League of Legends lobisi değil.

Burada bu şekilde konuşamazsın. Yenisin her halde daha. Eleştirmek ve fikrini söylemek konusunda herkes özgür. Burası League of Legends lobisi değil.
Yeni falan değilim. Senden daha eskiyim. Üyelik tarihlerine bakılırsa ayrıca nasıl konuşacağıma sen mi karar veriyorsun ?

@BeK00 Ben Rap konusunda çok hassasımdır sende benim anlattıklarımı anlayacak beyinde yok zekada yok. Sordun detaylıca anlattım. Bu konuyu sokakta konuşsak seni hastanelik etmiştim böyle birkaç olayım oldu. Senin o dandik Canka'n gelsin bugün Joker'e diss atsın bakalım sonucu neler oluyor. FUAT ERGİN'in sözü "Punchline da Joker üstaddır" Buda burada kapanır kes şimdi sesini.

Kaç yaşındasın ? Kaç yıldır rap dinliyorsun ? Merak ettim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı