Rapor için 5 dakika bekleme süresi çok fazla

Günlük yedinci raporunuzdan sonra normal rapor bekleme süresi 5 dakikaya çıkmakta, genel gözlemlerime göre bu sınırlandırma o kadar kötü değil. Denetimle, raporlarla daha iyi bir şekilde ilgileniyoruz bu sayede. Little Cat dışında bu durumdan memnun olmayan var mıdır acaba?
Bi' ara mavi ekran konuları için rapor atıyordum, açıkçası bir konu başlığını düzelttirmek için o sayfayı 5 dakika açık bırakabiliyordum. Hala rapor atarım da biraz vaktimi alıyor. 😀 Şimdi fazla aktif olamadığım için fazla rapor atamıyorum, belki günde 3-4 saat aktif olanlar rapor atarken 5 dakika beklemek onların canlarını sıkabilir.

Moderasyonun biraz da olsa yükünü hafifleten bir uygulama gibi gözüküyor. Moderatörler açısından bakarsak gerçekten mantıklı bir karar ama raporu iyi bir şekilde kullanan üyeler için bir dezavataj gibi gözüküyor. Düşünsem, şu forumda rapor sistemini doğru düzgün kullanabilen üye sayısı bence 20-30'u geçmez. Kendim de zamanında kullanmıyordum, oradan tahmin ettim.

Bence 5 dakika yerine 3 dakika olabilir ya da böyle de kalabilir. Ama birden fazla saat aktif olsam ve 7. rapordan sonra her rapor için 5 dakka beklemek canımı sıkabilirdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı