Raptor 3 - Wordlist Generator

OnurB

Hectopat
Yer
A, A
Hocam bana bir wordlist lazım. Ancak raptor ile geç mi sürüyor yada hiç mi sürmüyor anlayamadım. Yardımcı olurmusunuz ?

Recep Baltaş

Technopat
Yönetici
Yer
İstanbul
Program 2006'da yapılmış. Bu bağlamda fazla performans verememesi normal. Birkaç program budum:

Crunch 3.2 - Kullanımı ve indirme bağlantısı aşağıda. Linux tabanlı olması lazım. Bu işlerin beşiği Linux, malum.

crunch - wordlist generator - Browse /crunch-wordlist at SourceForge.net

bruteforge 0.70 adında başka bir yazılım var. 32 Bit ELF Executable şeklinde dağıtılıyor. PS3'te ve yine bazı Unix tabanlı işletim sistemlerinde çalışıyor:

/masterzorag/log: developing bruteforge 0.70

Word List Creator var bir de. Eski adıyla Wordlist Maker.

Download Word List Creator (formerly Word List Maker) 4.2 Free Trial - Create Word Lists from text files with this application - Softpedia

KS
OnurB

OnurB

Hectopat
Yer
A, A
Program 2006'da yapılmış. Bu bağlamda fazla performans verememesi normal. Birkaç program budum:

Crunch 3.2 - Kullanımı ve indirme bağlantısı aşağıda. Linux tabanlı olması lazım. Bu işlerin beşiği Linux, malum.

crunch - wordlist generator - Browse /crunch-wordlist at SourceForge.net

bruteforge 0.70 adında başka bir yazılım var. 32 Bit ELF Executable şeklinde dağıtılıyor. PS3'te ve yine bazı Unix tabanlı işletim sistemlerinde çalışıyor:

/masterzorag/log: developing bruteforge 0.70

Word List Creator var bir de. Eski adıyla Wordlist Maker.

Download Word List Creator (formerly Word List Maker) 4.2 Free Trial - Create Word Lists from text files with this application - Softpedia

Programları çalıştıramadım bazılarını ve bazılarınıda indirimedim.
Bana aslında Sentry 2 mba için combo lazım açık konusmak gerekirse.
İlginiz için gerçekten teşekkürler bilmediginiz birşey yok herhalde.
İlginiz için tekrar tekrar teşekkürler.

Yukarı