rar dosyasını açamıyorum

ertugrul_102

Femtopat
Daha fazla  
Sorunum arızali arşiv hatası değil sanırm daha büyük bir sorunum var.
Önemli dosyalarımın bulunduğu dosyayı şifreleyerek rarladım.
zaman içerisinde bilgisayarıma format atma gereksinimi oldu ve formatladım.
D sürücüsünde bulunan bu şifreli rar dosyasını şimdi hiç bir şekilde ne arşivden çıkartabiliyorum ne içindekileri görebiliyorum.
Yardımcı olun.

zaman içerisinde bilgisayarıma format atma gereksinimi oldu ve formatladım.
D sürücüsünde bulunan bu şifreli rar dosyasını şimdi hiç bir şekilde ne arşivden çıkartabiliyorum ne içindekileri görebiliyorum.
Yardımcı olun.
Arkadaşın dediği gibi 7zip'ten deneyebilirsin. Olmazsa bir de Daemon Tools'tan dene.

İlginiz için teşekkür ederim. 7 ZIP programını denedim sonuç başarısız.
Tabii ki son sürüm WinRAR indirdim.

Sorun şu zannediyorum arkadaşlar. Win 32 Bit'de ilen C'ye kurulu WinRAR ile D sürücüsündeki klasörümü şifreleyerek rarladım.
Daha sonra (böyle olacagını hiç tahmin etmeden) C sürücüsüne format attım. Bu arada şifreli rar dosyam D sürücüsünde.
Formattan sonra her şey güzel. D'ye giriyorum rar dosyası ihtiyac oldugunda acmak için. Oda ne açılmıyor! Hiçbir işlem yapılmıyor dosya üzerinde.
Erişim engellendi diyor. Şifreyi biliyorum. WinRAR ile dosya klasör şifreleyenler bilir. Açmak için şifre ister. Şifre isteme kısmı gelmiyor. Resim ekleme yerinden resim ekleyeyim.
İlk resmi açmak için çift tıkladığımda,
İkinci resmi ise sağ tıklayıp buraya cıkart dedigimde yapıyor.
Dosya boyutu 1 GB
Yanlış anlamayın arkadaşlar sorun benim için önemli çünkü içinde iş dosylarım ailecek düğün resimlerim falan var. yardımcı olana maddi anlamda yard bile olurum bir miktar:) Lütfen help
daeomn tools dan winrarı nasıl açacagımı anlamadım?
Arkadaşın dediği gibi 7zip'ten deneyebilirsin. Olmazsa bir de Daemon Tools'tan dene.
daemon tools kurdum ancak bu sanal disk oluşturma programı sanırım. Bununla nasıl deneyebilirim daha detaylı yazar mısın?

Dosya Ekleri

• fAdsız.png
    fAdsız.png
    67,7 KB · Görüntüleme: 42
  • gAdsız.png
    gAdsız.png
    77,5 KB · Görüntüleme: 45
Son düzenleme:
Arşivi başka bir yere kopyalayıp dener misiniz?
Bir de arşive sağ tıklayıp güvenlik sekmesinden geçerli kullanıcıya tüm izinleri verin.

Zaman içerisinde bilgisayarıma format atma gereksinimi oldu ve formatladım.
D sürücüsünde bulunan bu şifreli RAR dosyasını şimdi hiçbir şekilde ne arşivden çıkartabiliyorum ne içindekileri görebiliyorum.
Yardımcı olun.

Ertuğrul bey aynı sorun bende var çözüm bulabildiniz mi? 2 aydır uğraşıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı