RAR şifresi nasıl kırılır?

kaan32k

Decapat
Daha fazla  
3 saat önce önemli dosyaların bulunduğu RAR şifremi unuttum. Nasıl çözeceğim ben bunu? Yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çeşitli ücretli programlar var, bazıları 3 karaktere kadar ücretsiz olarak şifreyi kırıyor. Korsan olarak etkinleştirilmiş full olanları da bulmak mümkün tabi ama riskli.

CMD komutlarıyla hiçbir program kullanmadan winrar şifre kırma metodu:
*** Önce yazlılı versiyonlarını bulmuştum ama zorlanacağını düşünerek videolu anlatımda buldum. Umarım dosyalarına kısa sürede kavuşursun.
*** Gerekli kodlar videonun altındaki linklerde var. Videoyu beğenmeyi de unutma. :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çeşitli ücretli programlar var, bazıları 3 karaktere kadar ücretsiz olarak şifreyi kırıyor. Korsan olarak etkinleştirilmiş Full olanları da bulmak mümkün tabii ama riskli.

CMD komutlarıyla hiçbir program kullanmadan WinRAR şifre kırma metodu:
*** Önce yazlılı versiyonlarını bulmuştum ama zorlanacağını düşünerek videolu anlatımda buldum. Umarım dosyalarına kısa sürede kavuşursun.
*** Gerekli kodlar videonun altındaki linklerde var. Videoyu beğenmeyi de unutma. :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam ben bunu yaptımda bu dosya 2 gündür acik hala breaking password diyor çözemedi sadece rakam için değil değil mi şifrede rakam harf her şey vardı diye hatırlıyorum.

Hocam bu videodaki WinRAR şifre kırma programı sadece rakamlarda işe yarıyor.
*** Derin Devlet'misin kardeşim, koysana basit bi şifre! :)
Bir de aşağıdaki gibi birşey var, bir kaç dakikada işlem tamamlanıyor ama işe yarayıp yaramayacağı piyango gibi heralde.
  • RAR dosyasına sağ tıklayın.
  • "Birlikte aç" seçeneğine tıklayın.
  • "Başka bir uygulama seç" yazısına tıklayın.
  • Not Defteri’ni seçin.
  • "Ctrl + F" kısayolunu kullanın.
  • ( Ûtà ) kelimesini ( 5^3tà’ ) ile değiştirin.
  • ( ‘IžCO ) kelimesini ise ( IžCO ) ile değiştirin.
Farklı kaydeti seçin, biraz da şanslıysanız diyeyim şifreli rar klasörünün şifresiz bir kopyası oluşur.

( DİĞER İŞLEMİ SONLANDIRMADAN DA YAPABİLİRSİN. )

Son düzenleme:
*** Derin Devlet'misin kardeşim, koysana basit bi şifre! :)
Bir de aşağıdaki gibi birşey var, bir kaç dakikada işlem tamamlanıyor ama işe yarayıp yaramayacağı piyango gibi heralde.
  • RAR dosyasına sağ tıklayın.
  • "Birlikte aç" seçeneğine tıklayın.
  • "Başka bir uygulama seç" yazısına tıklayın.
  • Not Defteri’ni seçin.
  • "Ctrl + F" kısayolunu kullanın.
  • ( Ûtà ) kelimesini ( 5^3tà’ ) ile değiştirin.
  • ( ‘IžCO ) kelimesini ise ( IžCO ) ile değiştirin.
Farklı kaydeti seçin, biraz da şanslıysanız diyeyim şifreli rar klasörünün şifresiz bir kopyası oluşur.

( DİĞER İŞLEMİ SONLANDIRMADAN DA YAPABİLİRSİN. )
Dosya sifreleyip denedim. Şansım yokmuş demekki.

Yeni konular

Geri
Yukarı