Çözüldü Rasperry Pi 4 nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Said Teceren

Hectopat
Arkadaşlar internette gezinirken böyle bir şeye denk geldim, galiba Intel Nuc'da da bundan var. Benim anlamadığım yer bunun anakartı mini-ITX gibi bir şey mi?

Linkte ozellikler kısmında yazanlar anakartta bulunuyor mu? (Fiyattan dolayi sordum) ve bu haliyle alınıp "herhangi başka bir donanım gerektirmeden" kullanılabilir mi?

Biliyorum cok uzun oldu ama çok merak ettiğim bir konu. Yardım edenlere şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Raspberry Pi sadece gördüğün boyutlarda ve ARM mimarisine dayanan işlemci barındıran mini bir bilgisayar. Boyutları yaklaşık olarak bir kredi kartı veya hafif büyük diyebiliriz.

Üzerinde depolama için bellek kartı yuvası, görüntü alabilmek için HDMI, USB portları ve ihtiyaç olan bağlantı yuvaları bulunuyor.
Raspberry Pi sadece gördüğün boyutlarda ve ARM mimarisine dayanan işlemci barındıran mini bir bilgisayar. Boyutları yaklaşık olarak bir kredi kartı veya hafif büyük diyebiliriz.

Üzerinde depolama için bellek kartı yuvası, görüntü alabilmek için HDMI, USB portları ve ihtiyaç olan bağlantı yuvaları bulunuyor.

Çözüm

Arkadaş çoğunu demiş rev4'de iki HDMI porttan da 4K görüntü verebiliyor ufak boyutuna rağmen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu videodan ek bilgi alabilirsiniz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı