Rastgele siteye tıklamak sorun olur mu?

Augustus Caesar

Centipat
Yer
Rome
Dün gece Steam'de bir sepet yaptım 120 TL bütçem vardı. Geriye 2 TL kalmıştı bende harcayayım dedim internette 2 TL Steam oyunları yazdım çıkan sitelere tıklıyorum falan işte. Bir site çıktı hatırlamıyorum uzantısını falan +18 fotoğraflar yer alıyordu görünce hemen çıktım. Bir şey olmuş mudur PC'ye?

Son düzenleyen: Moderatör:

bunuhaketttin

Picopat
Dün gece Steam'de bir sepet yaptım 120 TL bütçem vardı. Geriye 2 TL kalmıştı bende harcayayım dedim internette 2 TL Steam oyunları yazdım çıkan sitelere tıklıyorum falan işte. Bir site çıktı hatırlamıyorum uzantısını falan +18 fotoğraflar yer alıyordu görünce hemen çıktım. Bir şey olmuş mudur PC'ye?

Öyle sitelerden olmaz.

DemirKipi

Decipat
Bir şey olmaz lakin diyelim ki 2TL'ye oyun verdiğini iddia eden bir siteye denk geldiniz. Hemen güvenip site içerisindeki bağlantıyı tıklayıp Steam şifrenizi mi girecektiniz?

Şanslısınız ki +18 bir site denk gelmiş.

Lütfen daha mantıklı hareket edin.

Prime777

Megapat
Makaleler
27
Yer
Osmaniye, Türkiye
Bir şey indirmediysen bence kolay kolay virüs bulaşmaz. İndirilenlere bak ve tarayıcının indirme geçmişine bak sen. O sitelere girerken engellemesi için Malwarebytes browser guard kullanabilirsin.

KS
KS
Augustus Caesar

Augustus Caesar

Centipat
Yer
Rome
Bir şey olmaz lakin diyelim ki 2TL'ye oyun verdiğini iddia eden bir siteye denk geldiniz. Hemen güvenip site içerisindeki bağlantıyı tıklayıp Steam şifrenizi mi girecektiniz?

Şanslısınız ki +18 bir site denk gelmiş.

Lütfen daha mantıklı hareket edin.

Yok hocam hayır öneri anlamınıda yazılan yazılar olur ya
Onun gibi düşünün.
Oyunun adını alıp Steam'den sepete ekleyecektim bu kadar.

Dutchman

Megapat
Makaleler
9
KVRT ile hızlı bellek taraması yapın, indirmeye gerek yok yalıtılmış sekme alanından sızabilecek zararlılar var. Genelde reklam zararlıları olur, bellek taramasında ortaya çıkarlar.

Yeni konular

Yukarı