Rastgele videolar açılıyor

Tekrar bakmaya gerek yok yaptım diyorsan. BIOS niye güncellemedin? Gizli klasörleri açıp kontrol edin bulamadığınız klasör için. Korunan dosyaları da açın.
Chrome senkrondan uzantıları ve uygulamalar tiki kaldırıp yüklü olan tüm uzantıları da kaldırın. Spotify yazılımını da kaldırın.
Buna rağmen düzelmese zaten format atman gerekir sürücü bulucu kullananlara yardımım yoktur zaten :) İmtiyaz sağladım şimdlik.

Tekrar bakmaya gerek yok yaptım diyorsan. BIOS niye güncellemedin? Gizli klasörleri açıp kontrol edin bulamadığınız klasör için. Korunan dosyaları da açın.
Chrome senkrondan uzantıları ve uygulamalar tiki kaldırıp yüklü olan tüm uzantıları da kaldırın. Spotify yazılımını da kaldırın.
Buna rağmen düzelmese zaten format atman gerekir sürücü bulucu kullananlara yardımım yoktur zaten :) İmtiyaz sağladım şimdlik.

Bios zaman alır diye çekinmiştim de kolay bir şeymiş :D Neyse hocam ben şunlara da bakayım, olumlu bir sonucu olursa diğer arkadaşlar için yazarım, güncelleme gelmezse de bilin ki format atmışımdır :D Teşekkürler her şey için, zahmet verdim.

BIOS zaman alır diye çekinmiştim de kolay bir şeymiş :D neyse hocam ben şunlara da bakayım, olumlu bir sonucu olursa diğer arkadaşlar için yazarım, güncelleme gelmezse de bilin ki format atmışımdır :D teşekkürler her şey için, zahmet verdim.

Bende de aynı problem var Opera GX tarayıcı kullanıyorum bende videonun açıldığı herhangi bir yerde görünmüyor ve yan sekme ve benzeri bir şekilde video da açılmıyor sadece ses geliyor. Sorunu çözebildiniz mi acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı