Rat Şüphesi ve Mail Otomatik Eşitleme

GrdapZ

Centipat
Selam arkadaşlar son zamanlardır şüphem fazlasıyla arttı ve bilgisayarı rahat kullanamaz oldum. Birkaç ay önce tüm mail ve oyun hesaplarım bir anda patladı hepsinin şifresi aynı olduğu için biri gidince hepsi gitti. Tabii de artık bir paranoyaklık olmadı değil. Mailimde ayladır günde ortalama 7-8 tane otomatik eşitleme oluyor. Bunun nedenini merak ediyorum başarısız ama şifremi biliyor mudur? Yoksa şifre denemesi yaptığı içinmi başarısız oluyor? Bir de bilgisayarımda Rat olduğundan şüpheleniyorum.
-Malwarebytes
-KIS ve Kaspersky Rescue Disk
İle tarattım aynı zamanda güvenli modda da tarama yaptırdım. Hiçbir sonuç bulunmadı.

ss.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam aynı durum bende de var. Yaklaşık konum Çin yazıyor. Ve ben de keylogger ya da veri sızıntısına kurban gittim. Giriş denemesi yapılan kısımda Protol: IMAP yazıyor. Bilen var mı sebebini?

Sifreni degistir, Malwarebytes ve Hitman Pro ile RAT ve Keylogger scan yap. Eger tam guvenlik ariyorsan, mail adresine giris yaptigin tum cihazlara reset/format atmak isteyebilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı