Raunt sizce nasıl?

fatih polat

Kilopat
Yer
hatay
Daha fazla  
Almak istiyorum. Dersanede falan çalışamıyorum, evde çalışmak istiyorum. YouTube tek tek ayarlayıp nerede kalmıştık falan demek istemiyorum. Tavsiye eder misiniz?

(Diğer hesaptan sınırlama yedim buradan yazıyorum) Kullandın mı daha önce?

Öncelikle çift hesap kullanımı kurallara aykırıdır. İkincisi ben pek faydalı bulmuyorum çünkü dershaneye gidiyorum ve orada ödevlendirmem yapılıyor. EBA Akademik Destek'de size haftalık çalışma programı sunabiliyor. Amacı güzel bir uygulama.

Hocam bizim okulda kitapların arasında geldi bu sene 9. sınıf versiyonu. Cidden TV'de canlı ders anlatanlar videolarda var. Belirli zamanlarda SDS sınavı oluyor ve Türkiye genelinde durumunuz ne görüyorsunuz. Uygulaması bana biraz hantal geldi şahsen. Testlerin cevap anahtarı yok. Karekodu okutup girmeniz gerekiyor telefondan. Kitaplarda ayrıca testten çok konu anlatımı var.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20200801-005549.jpg
    Screenshot_20200801-005549.jpg
    123,3 KB · Görüntüleme: 106
Kullandın mı daha önce? Kullandıysan kitapları iyi mi? Özellikle matematik.
Kitapları özel kitap değil, direkt Palme Yayınları'nın kitaplarını veriyorlar. Limit ve Birey de vardı yanlış hatırlamıyorsam. Testlere ek olarak karekod koyuyorlar, okutup cevapları uygulamaya giriyorsun ve çözüm videoları çıkıyor. EBA Akademik Destek gibi çalışıyor kısaca.

Yeni konular

Geri
Yukarı