Raven coin kazılıyor fakat çekme işlemi olmuyor

alhyprn

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Biraz meraktan tek ekran kartıma (ne kadar mantıklı tartışılır) maden yaptırıyorum. Oyun oynayacağıma arkada çalışsın bir işe yarasın. Soru şu zaten ETH falan kazdırmıyor 4 GB olduğu için. Mevcut kripto piyasasında en çok kar ettiren şu an bana Raven.

Kazıyorum fakat cüzdanımda gözükmüyor. Raven üzerinden cüzdan açtım fakat alt ağı senkronize ediyor diyor program. %100'e kadar bir şeyler indirdi. Tam bilmiyorum bu kazı işlerini yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sen muhtemelen Ravencoin'in Blockchain'ini indirmişsin makinene anladığım kadarıyla. Yanlış yoldasın. Kurduğun tüm programları kaldır. Kazım yapıyorsan da durdur. Boşa kazım yapıp kartını yorma. Bir coin kazmaya başlamadan önce (hangi coin olduğu fark etmez ETH, Doge, RVN...vs) İlk yapman gereken bir borsadan hesap oluşturman lazım bu coini kazıp cüzdanına aktarabilmek için. Bahsettiğim borsalar Paribu, Binance, Huobi...vs fark etmez yerel ya da uluslararası bir borsayı kullanabilirsin. Tavsiyem ilk olarak Binance com tr'ye gir oradan bir hesap oluştur kendine hesabını da doğrulamayı unutma ondan sonrası işin kolay kısmı. Nasıl hesap açılır bilmiyorsan YouTube'dan bakıp öğrenebilirsin.

Geri
Yukarı