Ravencoin, Binance hesabından nasıl Papara'ya aktarılır?

RVN/TRY çifti yok maalesef. Parayı sadece Bitcoin'e çevirebiliyordum öyle yaptım bende. Ama yine TL'ye çeviremedim. Minimum 0.0002 Bitcoin istiyor TL'ye çevirmem için. Bende 0.00017183 Bitcoin var. hiçbir türlü minimum ödeme tutarını geçemiyorum yani :D.

En az 10 dolarlık işlemler yapabiliyorsun hocam. BTC/USDT parametresine gir maximum BTC'ni yaz BTC sat kısmına alacağın parayı 10 dolar seç BTC limitini ona göre ayarlar. Onayladıktan sonra altta Emir oluşur açık bir şekilde BTC'nin tutarı 10 dolara geldiğinde bir talep varsa piyasada direkt olarak o tutara satacaktır. Tabi çok küçük miktarda komisyon kestiği için 11 dolar olarak ayarlayabilirsin. Çünkü sonra doları Türk lirasına çevireceğiz. En baştan BTC/TRY'dan da tek komisyon kestirerek satabilirsin ama try/dolar karşısında eridiği için Emir 10 doların altına denk gelirse işlemi yapmaz. Bu tarz sıkıntılardan dolayı borsada dolarla işlem yapıyoruz. Şu an anladığım kadarıyıla paranız 60 Türk lirası civarına denk geliyor. Binance hesabına ek trbinance hesabı açıp normal binance'nizi bağlarsanız öncelikle 0 komisyonla TR binanceye para yatırıp yine sıfır komsiyonla o parayı Binance'ye aktarabilirsiniz en az (100 TL diye hatırlıyorum para atmamin limiti). Bu şekilde yaparsanız paranız direkt 10 dolar üstü olur ve paranızı kartınıza aktarabilirsiniz.)

En az 10 dolarlık işlemler yapabiliyorsun hocam. BTC/USDT parametresine gir maximum BTC'ni yaz BTC sat kısmına alacağın parayı 10 dolar seç BTC limitini ona göre ayarlar. Onayladıktan sonra altta Emir oluşur açık bir şekilde BTC'nin tutarı 10 dolara geldiğinde bir talep varsa piyasada direkt olarak o tutara satacaktır. Tabi çok küçük miktarda komisyon kestiği için 11 dolar olarak ayarlayabilirsin. Çünkü sonra doları Türk lirasına çevireceğiz. En baştan BTC/TRY'dan da tek komisyon kestirerek satabilirsin ama try/dolar karşısında eridiği için Emir 10 doların altına denk gelirse işlemi yapmaz. Bu tarz sıkıntılardan dolayı borsada dolarla işlem yapıyoruz. Şu an anladığım kadarıyıla paranız 60 Türk lirası civarına denk geliyor. Binance hesabına ek trbinance hesabı açıp normal binance'nizi bağlarsanız öncelikle 0 komisyonla TR binanceye para yatırıp yine sıfır komsiyonla o parayı Binance'ye aktarabilirsiniz en az (100 TL diye hatırlıyorum para atmamin limiti). Bu şekilde yaparsanız paranız direkt 10 dolar üstü olur ve paranızı kartınıza aktarabilirsiniz.)
Hocam çok güzel anlatmışsınız teşekkürler. Ben şöyle düşünmüştüm. Önce kazdığım coinleri BTC'ye çevirip BTC'den de TL'ye çevirip oradan papara hesabıma atmak. Bu şekilde de olurmu sizce?

Hocam çok güzel anlatmışsınız teşekkürler. Ben şöyle düşünmüştüm. Önce kazdığım coinleri BTC'ye çevirip BTC'den de TL'ye çevirip oradan Papara hesabıma atmak. Bu şekilde de olur mu sizce?

Tabii ki olur. Fakat Rvn/Bnb parametresinde Bnb'ye çevirip oradan try çevirin çünkü bnb Binance'nin coini ve bu coin yaptığınız alım-satım, dönüştürme işlemlerindeki komisyonu %25 düşürüyor. Bnb'ye çevirdikten sonra try çevirmeniz daha mantıklı olacaktır. Ayrıca kazdığım demişsiniz umarım rvn kazmamışsınızdır kazdığınızı çevirmişsinizdir. Çünkü şu an da kazı yapacaksanız en mantıklısı ETH için kazı yapmak.

Tabii ki olur. Fakat Rvn/Bnb parametresinde Bnb'ye çevirip oradan try çevirin çünkü bnb Binance'nin coini ve bu coin yaptığınız alım-satım, dönüştürme işlemlerindeki komisyonu %25 düşürüyor. Bnb'ye çevirdikten sonra try çevirmeniz daha mantıklı olacaktır. Ayrıca kazdığım demişsiniz umarım rvn kazmamışsınızdır kazdığınızı çevirmişsinizdir. Çünkü şu an da kazı yapacaksanız en mantıklısı ETH için kazı yapmak.
Hocam ekran kartım 4 GB olduğu için ETH kazamıyorum. RVN doğrudan herhangi bir coine çevrilmiyor. Bunun için kazdığım 50 RVN'yi borsadan satarak Bitcoin'e çevirdim. Önce BNB/RVN çiftini kullandım ama minimum ödeme tutarını karşılamıyordu. Az önce baktım BNB doğrudan TL'ye çevrilmiyor. En mantıklısı Bitcoin gibi duruyor şuanlık. Kazdığım coini BNB olarak satıp tekrar Bitcoin'e çevirebilirim ama aynı şey oluyor sanırım.
binance.png

Hocam ekran kartım 4 GB olduğu için ETH kazamıyorum. Rvn doğrudan herhangi bir coine çevrilmiyor. Bunun için kazdığım 50 Rvn'yi borsadan satarak Bitcoin'e çevirdim. Önce BNB/RVN çiftini kullandım ama minimum ödeme tutarını karşılamıyordu. Az önce baktım bnb doğrudan TL'ye çevrilmiyor. En mantıklısı Bitcoin gibi duruyor şu anlık. Kazdığım coini bnb olarak satıp tekrar Bitcoin'e çevirebilirim ama aynı şey oluyor sanırım.
Eki Görüntüle 902628

Binance'de bnb/try işlem çifti mevcut hocam Bitcoin Borsası | Kripto Para Borsası | Binance ama komisyon o kadar da pahalı değil isterseniz BTC'ye çevirip oradan try yapın çok fark etmeyecektir.

Binance'de bnb/try işlem çifti mevcut hocam Bitcoin Borsası | Kripto Para Borsası | Binance ama komisyon o kadar da pahalı değil isterseniz BTC'ye çevirip oradan try yapın çok fark etmeyecektir.
Evet hocam şimdi gördüm. Ben size attığım SS'den yapacağım çevirme işlemini RVN'yi Bitcoin'e çevirdiğim zaman borsada 5 TL kaybım oldu. Çok önemli değil bu kayıplar yavaş yavaş öğreneceğim bakalım. Çok teşekkürler yardımlarınız için.

Geri
Yukarı