Çözüldü RAW Formattaki Sürücüyü Biçimlendirme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Can_1337

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: AMD R7 7700X /W NOCTUA NH-U12S CHROMAX BLACK
GPU: ASUS TUF RTX 4070 Ti OC
MB: ASUS TUF B650-PLUS WIFI
RAM: CORSAIR VENGEANCE 6000Mhz CL30 32G
CASE: PHANTEKS ECLIPSE P400A
PSU: SEASONIC GX-750 750W 80+GOLD
M.2: SAMSUNG 990 PRO 1TB PCI-E 4.0
M.2: SAMSUNG 970 EVO PLUS 500GB
M.2: KIOXIA EXCERIA G2 1TB
SSD: WD GREEN 1TB
HDD: SEAGATE BC. 3TB (2+1)
Meslek
Graphic Designer
Başlıktan da anlayacağınız gibi elimde RAW sürücü var ve içi boş, anladığım kadarıyla Windows RAW formatına hiçbir şekilde müdahale edemiyor. Bilgisayarım'dan biçimlendirilemiyor ve Disk yönetiminden de biçimlendirilemiyor.. Disk silinebiliyor ama yeni disk oluştur dediğinde her şey normal şekilde biçimlendir dediğinde sanki olmuş gibi görünüyor fakat RAW durumda kalıyor ve altında "biçimlendiriliyor" yazıyor fakat 1-1,5 saattir birşey olduğu yok.. Ben bu diski nasıl NTFS formatına biçimlendirebilirim?

Biliyorum buna benzer bin tane konu var fakat çoğu bilgi kirliliği yığını, hiçbiri doğrudan probleme odaklı değil..

adq.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bu videodaki program bu sitede mevcut. İndirip videodaki işlemleri diske uygula. Son çare olarak.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videodaki program bu sitede mevcut. İndirip videodaki işlemleri diske uygula. Son çare olarak.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm
Kardeşim şuan hayatımı kurtardın çok teşekkürler.. Az daha bana linux kurdurtucaklardı. 1-2 sn de çat diye düzeltti diski :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı