RAW sürücüyü NTFS'ye çevirince veriler silindi

MarcusAurelius

Kilopat
SD Card read-only gözüktüğü için format atılamıyordu bu hatayı çözmek için uğraşırken t: Sürücüsüne herhangi bir müdahale yapmama rağmen sürücü RAW hale geldi. Bunu NTFS haline çevirmek için şu videodaki komutları uyguladım tüm disk formatlandı. Hiçbir dosya kalmadı nasıl geri getirebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
SD Card read-only gözüktüğü için format atılamıyordu bu hatayı çözmek için uğraşırken t: Sürücüsüne herhangi bir müdahale yapmama rağmen sürücü RAW hale geldi. Bunu NTFS haline çevirmek için şu videodaki komutları uyguladım tüm disk formatlandı. Hiçbir dosya kalmadı nasıl geri getirebilirim?
RECUVA kullanabilirsin basit ve ücretsiz bir yazılım.

Videoda format ve silme komutları çokça kullanılmış o yüzden silinmiştir. CMD komutlarını bilseydiniz yapmazdınız. Bir dahaki sefere Türkçe kaynaktan bakın hem daha emniyetli olur.

Videoda format ve silme komutları çokça kullanılmış o yüzden silinmiştir. CMD komutlarını bilseydiniz yapmazdınız. Bir dahaki sefere Türkçe kaynaktan bakın hem daha emniyetli olur.

Video başlığı yanıltıcı olmuş, diğer kaynaklardan da araştırdığımda CMD üzerinde benzer komutlar vardı. Türkçe içeriktekiler de işe yaramadı.

RECUVA kullanabilirsin basit ve ücretsiz bir yazılım.
EaseUs kullandım verileri kurtardı ama bozuk çıktı. Bir de bunu deneyeyim.

Bu verileri kurtarmak için program önerisi olan var mı birkaç program denedim verileri kurtardı ancak örneğin görsele tıkladığımda .jpg formatında olmasına rağmen "görünüşe göre bu formatı desteklemiyoruz" diyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı