Razer Basilisk V2 hangi tutuş şekilleri için uygun?

Basilisk'i abinin, EC1'i senin kullanman daha mantıklı o zaman. Abinin EC1'i Claw tutup rahat edebileceğini düşünmüyorum. Çok mouse kullandım ama EC2'deki kavrama hissiyatını hiçbir fare veremedi. Ama artık ağır kaçıyor Zowie fareler. Hafif modellerden sonra hantal geliyor kullanımı.
Abim uzun süredir EC1 kullanıyor ve gayet de alışık durumda. Zaten fare gibi ekipmanları abimle ortak kullanmıyorum. Ben kendi faremi (şu an için SteelSeries Rival 300S), abim de kendi faresini (Zowie EC1) kullanıyor. O yüzden de tam tersi Basilisk'i kullanmak isterse alışması gerekecektir diye düşünüyorum.

Her neyse, Basilisk V2 haftaya gelince bakacağım. Detaylı inceleme konusu da açabilirim, güzel olur :)

Abim uzun süredir EC1 kullanıyor ve gayet de alışık durumda. Zaten fare gibi ekipmanları abimle ortak kullanmıyorum. Ben kendi faremi (şu an için SteelSeries Rival 300S), abim de kendi faresini (Zowie EC1) kullanıyor. O yüzden de tam tersi Basilisk'i kullanmak isterse alışması gerekecektir diye düşünüyorum.

Her neyse, Basilisk V2 haftaya gelince bakacağım. Detaylı inceleme konusu da açabilirim, güzel olur :)
umarım hoşuna gider. buradan durum güncellemesi de yaparsan sevinirim. normalde ilk mesajda da dediğin gibi palm ve claw için önerilen bir model

Geri
Yukarı