Razer Basilisk v2 vs. ASUS ROG Gladius 2

Bütçe
100-300

AliSmnl

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
İşsizim
Razer Basilisk V2 vs ASUS ROG Gladius 2

Sizce hangisi almalıyım.
Razer Basilisk V2 alırken kendimi zorlayacağım fiyat olarak daha üstüne çıkmam imkansız.
Sizce daha iyisi var mı?

@Shuichi Tatsuo yardımların için çok teşekkür ederim.

Razer Basilisk V2 vs ASUS ROG Gladius 2

Sizce hangisi almalıyım.
Razer Basilisk V2 alırken kendimi zorlayacağım fiyat olarak daha üstüne çıkmam imkansız.
Sizce daha iyisi var mı?

@Shuichi Tatsuo yardımların için çok teşekkür ederim.

Tabii ki de Basilisk v2.

Daha önce belirttiğim gibi pisayasada bulunan en iyi sensör olarak tanımlayabileceğimiz 20.000 DPI 650IPS değer sunabilen pixart ile ortak tasarlanan Razer focus+ sensör bulunmakta.

Gladiusta ise neredeyse aynı fiyat olmasına rağmen 220IPS ve 6200 DPI olan pixart PMW3327 sensör bulunmakta.

Tasarım olarak baktığımızda ise Razer'in daha iyi ele oturacağını düşünmekteyim.

Ne demek yardım etmek için buradayız. :)

@hadwiger @Samotne Ciasteczka @TÇB

Basilisk v2 bencede
Tabii ki de Basilisk v2.

Daha önce belirttiğim gibi pisayasada bulunan en iyi sensör olarak tanımlayabileceğimiz 20.000 DPI 650IPS değer sunabilen pixart ile ortak tasarlanan Razer focus+ sensör bulunmakta.

Gladiusta ise neredeyse aynı fiyat olmasına rağmen 220IP ve 6200 DPI olan pixart PMW3327 sensör bulunmakta.

Tasarım olarak baktığımızda ise Razer'in daha iyi ele oturacağını düşünmekteyim.

Ne demek yardım etmek için buradayız. :)

@hadwiger @Samotne Ciasteczka @TÇB

Razer Basilisk V2 Hypershift mouse tıklama sorunları oluyormuş belirli bir zaman sonra 2 kişi buldum kullanan ikisinde de tıklama sorunları oluyor çift tıklama/takılma/bazen basmıyor/hepsiburada yorumlarında da varmış böyle bir yorum
merhaba ben Razer Basilisk V2 Hypershift almayı düşünüyorum kullanan var mı memnun mu?
sizce nasıl mouse? @TÇB
Dün Razer Basilisk V2 Hypershift siparişi verdim bugün inşallah dağıtıma çıkacak (şu an şubede). Geldiğinde incelemesini yapacağım yeni bir mouse diye biliyorum ve yanlış olduğunu düşündüğüm incelemeleri var youtube'da.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı