Razer Basilisk X Hyperspeed Garanti Süreci

Veyrn

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Razer Basilisk X Hyperspeed Kablosuz Oyuncu Faresi kullanmaktayım. Bazı zamanlar çift tıklama, tıklamayı algılamama ve sinyal kesintisi yaşıyorum. Ürünü İtopya üzerinden satın aldım ve garanti belgesinde Arena Bilgisayar'la iletişime geçmem söyleniyor (ithalatçı firma). Ürünü İtopya'ya ya da Arena Bilgisayar'a yolladığım ve farenin sorunlu bulunduğu durumda hangi haklardan faydalanabilirim? Garanti belgesini tabii okudum fakat pek anlayamadım. Daha önceden bu 2 firmayı kullananlar ya da bu gibi bir sorunla uğraşanlar yardım ederse sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ürünü gönderdikten sonra sorunlu ise tamir edilebilirse yapıp gönderirler edilemezse değişim kararı verirler muhtemelen. İade muhabbetini tam bilmiyorum.
Değişim aynı ürünle mi olur ? Bir defasında rival 600 mouse um sorunlu bulunduğu halde ellerinde olmadığı için kdv siz biçimde geri iadesi yapıldı nakit olarak.
Yeni almıştım, kronik bir sorun mu acaba? Reddit'te aynı sorunu yaşayan birkaç kişi daha vardı.
Kronik mi bilmiyorum ama iade etmeni tavsiye ederim ben çok memnun kalmadım. Razer kötü demiyorum ama bu kablosuz çokta iyi değil.

Elime falan da tam oturmuştu, üzüldüm şimdi. Pek alternatifi de yok kablosuz olarak, biraz araştırayım ben en iyisi.
Fiyatlara hakim değilim ama illaki kablosuz demiyorsanız logitech g502 veya yeni çıkan ultra hafif mouselara yönelin derim kablosuz istiyorsanız rival 3 wireless ta güzel bir seçim steelseries rival 600 kullandım zamanında çok memnundum.

Fiyatlara hâkim değilim ama illaki kablosuz demiyorsanız logitech g502 veya yeni çıkan ultra hafif mouselara yönelin derim kablosuz istiyorsanız rival 3 wireless ta güzel bir seçim steelseries rival 600 kullandım zamanında çok memnundum.
Kablolu pek düşünmüyorum, kablolu alırsam Deathadder V2 alırım sanırsam. Rival 3 Wireless elime oturmuyor, Claw tarzı tutuyorum.

Mouse'u yolladım kargo ücretini ben ödedim, şimdilik memnun değilim ama hadi bakalım.
1111111.PNG

İadem kabul edildi İtopya tarafındanda sorun çıkmazsa 475 liralık iademi alabileceğim gibi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı